Policja przeszukała auto Antoniego Królikowskiego. Na tym nie koniec. Jest komentarz Komendy Stołecznej

Policja podjęła dalsze kroki w sprawie zatrzymania Antoniego Królikowskiego. Przeszukano jego samochód i przekazano sprawę komendzie na Woli.

Antoni Królikowski musi się uporać z kolejnym skandalem. Dzień po urodzinach został zatrzymany przez policję na warszawskiej Woli. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, jednak sytuacja przedstawiała się zupełnie inaczej po przeprowadzeniu testu na obecność narkotyków. Mimo że ten wykazał pozytywny wynik, aktor zapewnia, że zażywa jedynie lecznicze THC. Jest kolejny komunikat policji. 

Zobacz wideo Antek Królikowski przeprosił, zrezygnował z pracy z federacją i zapowiedział, że znika całkiem na jakiś czas

Policja przeszukała samochód Antoniego Królikowskiego

Według doniesień "Faktu" policja miała przeszukać samochód Antoniego Królikowskiego, jednak nie znaleźli w nim żadnych niedozwolonych środków. Pojazd został mu już oddany, a dalszym badaniem sprawy zajmuje się komenda policji na warszawskiej Woli. Zostały zlecone badania krwi, jednak na razie wynik nie jest znany.

34-letni mężczyzna został zwolniony, dalsze postępowanie będzie prowadziła komenda na Woli. W związku z pozytywnym wynikiem narkotestu, który wykazał zawartość środków odurzających, została też pobrana krew do analizy. Policjanci mieli uzasadnione podejrzenie, że był pod wypływem alkoholu - informował "Fakt" Bartłomiej Śniadała z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Warto przypomnieć, że Antoni Królikowski w 2022 roku przy okazji nagrań programu "Przez Atlantyk" wyznał, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Przy tej chorobie stosuje się między innymi terapię medyczną marihuaną. 

Będziemy was informować o nowych doniesieniach w tej sprawie.