Znany aktor Antoni K. zatrzymany przez policję. Był pod wpływem narkotyków

Antoni K. został zatrzymany w sobotę 18 lutego. Policja zajęła się znanym aktorem przed lokalem na warszawskiej Woli. Informuje o tym nieoficjalnie Polska Agencja Prasowa.

Antoni K. został zatrzymany w sobotnie popołudnie 18 lutego 2023 roku. Tuż obok ul. Kolejowej i Przyokopowej odbyła się impreza, z której znany aktor został wywieziony przez funkcjonariuszy. Co wiadomo o sprawie?

Zobacz wideo Rozbity warszawski gang narkotykowy

Antoni K. zatrzymany w urodziny. Policja znalazła narkotyki

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Impreza urodzinowa dopiero się rozpoczęła, a solenizant już musiał opuścić zabawę. Organizatorem przyjęcia był znany polski aktor, który świętował 34. urodziny. Nieoficjalnie podano, że Antoni K. miał siedzieć w aucie przed lokalem, kiedy kontrolnie zaskoczyła go policja - podaje "Gazeta Wyborcza". Funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki, w związku z czym został przetransportowany na ulicę Żytnią, gdzie znajduje się komenda. Warszawska policja nie ujawnia jednak danych zatrzymanego. Wiek z kolei został potwierdzony: 34 lata. Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji informuje:

O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki Audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających.

Miejski Reporter - dzinnikarz, który publikuje krótkie reporterskie filmy z życia Warszawy na Facebooku i YouTube - podzielił się na Facebooku nagraniem z miejsca zdarzenia. Obserwatorzy nie kryją zdziwienia.

Dalsze informacje będziemy publikowali wkrótce.

Zobacz też: Antoni Królikowski pochwalił się partnerką. To pierwsze takie zdjęcie na Instagramie aktora

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.