Konflikty w rodzinach gwiazd. Doda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

We wszystkich rodzinach zdarzają się spory. Jednak nie wszystkie tego typu afery trafiają na pierwsze strony gazet.

Życie w blasku fleszy nie zawsze dobrze wpływa na dbanie o relacje z najbliższymi. W show-biznesie jest wielu artystów, którym z siostrami, braćmi czy rodzicami nie zawsze było po drodze. Oto celebryci, którzy przeżyli poważne rodzinne konflikty.

Zobacz wideo Niskie emerytury gwiazd

Książę William i książę Harry

Najbardziej podzielonym rodzeństwem są bodaj książę William i książę Harry. Konflikt rozpoczął się ponoć jeszcze zanim Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej. Następnie oliwy do ognia dolał wywiad, którego Sussexowie udzielili Oprah Winfrey, zarzucając "royalsom" rasizm i brak empatii. Okazją do pojednania było spotkanie podczas pogrzebu królowej Elżbiety, jednak teraz mamy już pewność, że bracia nie wykorzystali szansy. Zbuntowany książę zdążył udzielić kilka kolejnych wywiadów, w których atakował brata oraz wydał autobiografia "Spare", w której nie zostawił na nim suchej nitki.

Meghan Markle księżna Kate książę Harry książę WilliamMeghan Markle księżna Kate książę Harry książę William Twitter.com/@ntsikasaunty

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski

Napięte stosunki łączyły również Natalię Kukulską oraz Piotra Kukulskiego. Konflikt rodzeństwa trwał dobrych kilka lat. Piosenkarka zarzucała przyrodniemu bratu, że stara się wybić na jej popularności, natomiast "Pikej" wytykał jej, że odziedziczyła większy majątek po zmarłym w 2010 r. Jarosławie Kukulskim. Teraz wiele wskazuje już jednak na to, że rodzeństwo najgorsze chwile ma już za sobą. 

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski PikejNatalia Kukulska i Piotr Kukulski Pikej KAPIF

Deynn i Klaudia Surma

W 2018 roku trzęsienie ziemi w mediach społecznościowych wywołała młodsza siostra blogerki Deynn. Gwiazda Instagrama od dawna musi radzić sobie z hejterami, do których nieoczekiwanie dołączyła jej własna rodzina. Klaudia Surma upubliczniła ich prywatne wiadomości, które postawiły influencerkę w bardzo złym świetle, a to skutkowało m.in. zerwaniem współprac z różnymi firmami. 

Deynn i siostra Deynn - Klaudia SurmaDeynn i siostra Deynn - Klaudia Surma Instagram.com/0morya

Eminem i Debbie Mathers-Briggs

Eminem wspominał o matce w wielu utworach właściwie od początku kariery, nie ukrywając, że ich relacje nie były najlepsze. O niełatwym dzieciństwie często opowiadał również w wywiadach. Debbie Mathers-Briggs twierdziła jednak, że jej syn nie mówi prawdy, a w 1999 roku pozwała go za zniesławienie. Początkowo żądała 11 mln dolarów, jednak ostatecznie otrzymała od Eminema "jedynie" 25 tys. dolarów.

Eminem, Debbie Mathers-BriggsEminem, Debbie Mathers-Briggs YouTube/EminemMusic, YouTube/Inside Edition

Doda i Rafał Rabczewski

Swego czasu dużo w mediach mówiło się o konflikcie Dody z bratem Rafałem Rabczewskim, który był jej menedżerem koncertowym. Rodzeństwo zakończyło współpracę, a rozstanie nie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Spór rozwinął się do tego stopnia, że Rafał ponoć nie zaprosił wokalistki na komunię córki.

Doda, Rafał RabczewskiDoda, Rafał Rabczewski KAPIF

Wojciech Szczęsny i Maciej Szczęsny

Polski bramkarz od blisko dziesięciu lat nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Maciej Szczęsny, który również był zawodowym piłkarzem, w rozmowach z mediami przyznaje, że nie wie, dlaczego jego relacje z synem z biegiem lat się ochłodziły. Wojciech Szczęsny stawia z kolei sprawę dość jasno.

Relacji w ogóle nie ma, więc ciężko mi ją nazwać trudną. Wbrew pozorom w tej sytuacji jest prosta. Nie bawię się w publiczne tłumaczenie, dlaczego tak jest, bo czuję, że nie mam się z czego tłumaczyć. Są takie rzeczy, które zostają w rodzinie, nawet jeśli tej relacji nie ma - mówił "Kwartalnikowi sportowemu".

Maciej Szczęsny, Wojciech SzczęsnyMaciej Szczęsny, Wojciech Szczęsny Agencja Wyborcza.pl

Frances Bean Cobain i Courtney Love

Choć po latach córka Kurta Cobaina naprawiła relacje z matką, przez długi czas nie chciała mieć z nią nic wspólnego. Do tego stopnia, że Frances Bean Cobain w wieku 17 lat wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się dla Courtney Love. Do dziś zresztą nie wszystko jej wybaczyła.

Niektóre dzieci myślą: "k*rwa", nie zrobiłem pracy domowej", ja myślałam: "k*rwa, musiałam wezwać pogotowie, żeby zawiozło mamę na płukanie żołądka". To inny rodzaj priorytetów - wyznała w podcaście Ru Paula.

Frances Bean Cobain i Courtney LoveFrances Bean Cobain i Courtney Love YouTube/AP Archive, YouTube/Jimmy Kimmel Live

Klaudia El Dursi i jej ojciec

Z biologicznym ojcem kontaktu nie utrzymuje Klaudia El Dursi. Gwiazda "Hotelu Paradise" wyznała kiedyś, że jej rodzice rozstali się, gdy miała zaledwie siedem lat i do tej pory nie utrzymuje kontaktu z mężczyzną, który mieszka w Libii.

Nie wspominam taty jakoś bardzo źle, bo tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji. Wychował mnie wspaniały ojczym z Polski i jestem mu wdzięczna za to, jaką kobietą dziś jestem - powiedziała "Faktowi".

Dom Gucci - premiera filmuDom Gucci - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.