Aleksandra Kwaśniewska uwiła klimatyczne gniazdko. Elegancki salon i retro meble. Jest też profesjonalny kącik gier

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach uwili sobie gniazdko w niezwykłym klimacie. Sprawdziliśmy, jak wygląda. Wrażenie robi salon.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mieszkają w przytulnym i stylowym domu. Na szczególną uwagę zasługuj pokaźna biblioteczka, nowoczesna łazienka, piękny ogród i miejsce do grania w gry wyścigowe. To ostatnie pomieszczenie to z pewnością azyl muzyka. W domu nie zabrakło też miejsca dla ukochanego pupila, który ma własne posłania, ale często wybiera łózko pary.

Zobacz wideo Kwaśniewska komentuje słowa Kaczorowskiej. Ale wybrnęła!

Salon 

W domu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha królują rośliny i nieco surowe wykończenia, które w połączeniu sprawiają, że pomieszczenie zyskuje na przytulności. W salonie pary znajduje się duży drewniany stół, ale to drugi plan zwraca szczególną uwagę. Dostrzegamy klimatyczną szarą komódkę, nad którą powieszono obraz. 

 

Biblioteczka

W domu znajduje się również pomieszczenie z ogromną biblioteczką. Białe półki zapełnione książkami zajmują całą ścianę. W pokoju znajduję się także żółta lampa oraz kominek.

 

Łazienka

W łazience córki byłego prezydenta stanęła ogromna wanna, na której znajdują się świece oraz akcesoria do pielęgnacji. Obok nich ustawiono szklaną, ażurową lampę oraz egzotyczne rośliny. Po drugiej stronie zaprojektowano półki wbudowane w ścianę, idealne do przechowywania kosmetyków. Nie mogło zabraknąć lustra oświetlanego ledami.

 
 

Kącik gier

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na dość niecodzienne rozwiązanie. W ich posiadłości znalazł się kącik gier, w którym stanęła konsola wyposażona w wygodny fotel niczym z samochodu wyścigowego oraz... stół do piłkarzyków, który stoi na tarasie w otoczeniu zieleni i kwiatów. Z pewnością każdy fan sportu musi być wniebowzięty tymi rozwiązaniami. 

 
 

Sypialnia 

Codziennie rano sypialnię Aleksandry Kwaśniewskiej oświetlają promienie słońca wpadające przez okno tuż przy łóżku. Nad meblem zawieszono obrazy. Ogromne, małżeńskie łóżko to także miejsce dla ich pieska, który często ucina sobie w nim drzemki.

 

Więcej zdjęć wnętrza domu Aleksandry Kwaśniewskiej znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.