Deynn

Deynn

Deynn, czyli Marita Surma, jest polską blogerką. Zaczynała od tematyki modowej, obecnie razem ze swoim chłopakiem Danielem Majewskim promuje zdrowe odżywianie i regularne treningi. Wzbudza wiele kontrowersji, ponieważ publicznie chwali się wszystkimi wydarzeniami z życia prywatnego.

Imię i nazwisko: Marita Surma
Zawód: blogerka
Facebook: facebook.com/marita.surma
Instagram: @deynn
Blog: deynn.blogspot.com

Kim jest Deynn?

Deynn tak naprawdę nazywa się Marita Surma. Stała się znana za sprawą prowadzenia bloga. Marita pochodzi z małej miejscowości, skąd przeprowadziła się do Poznania. Po przeprowadzce do większego miasta zajęła się blogowaniem, na początku jej blog poruszał jedynie tematykę modową. Na swojej stronie pokazywała stylizacje oraz dawała rady o tematyce mody i urody. Po pewnym czasie przeprowadziła się do Wrocławia. Za sprawą swojego chłopaka, Daniela Majewskiego, który jest trenerem osobistym i doradcą żywnościowym, zainteresowała się zdrowym stylem życia. Zmieniła się również tematyka bloga: Deynn zaczęła promować zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Dzięki regularnym treningom blogerka schudła i bardzo zmieniła swój styl życia. Jak sama przyznała kiedyś wiele razy próbowała różnych diet, ale wciąż dotykał ją efekt jojo. Teraz kobieta nie oszukuje się w sprawach świadomej diety oraz nie oszczędza się na siłowni, dzięki czemu może pochwalić się piękną sylwetką.

Deynn – życie prywatne i kontrowersje

Zarówno Marita, jak i jej chłopak Daniel, nie wstydzą się pokazywać swojego życia prywatnego. Para często dzieli się wspólnymi zdjęciami na portalach społecznościowych i nie kryje uczuć podczas oficjalnych wyjść. Jakiś czas temu w związku coś się popsuło i para przeżywała kryzys. Również to nie pozostało w ich prywatnej sferze, ponieważ Marita postanowiła umieścić w sieci filmik, na którym przeprasza swojego chłopaka i prosi go o wybaczenie. Wkrótce para pogodziła się i w Internecie znów zaczęły się pojawiać wspólne zdjęcia z siłowni. Deynn wzbudza również kontrowersje z powodu zmian, jakie wprowadza w swoim wyglądzie. Marita pochwaliła się w sieci między innymi operacją powiększenia piersi i ust.

deynn

Więcej o:

deynn

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.