Kim jest ojciec Mateusza Murańskiego? Jacek Murański to aktor i zawodnik MMA. Syn miał z nim wiele wspólnego

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, młodego zawodnika MMA, zdruzgotała media. Kim jest jego ojciec? Okazuje się, że wiele ich łączyło. Mieli wspólne pasje i zainteresowania.

8 lutego 2023 roku zmarł Mateusz Murański. Znany aktor i zawodnik MMA miał 29 lat. Informację o jego śmierci oficjalnie potwierdziła prokuratura w Gdańsku. Jeden z członków rodziny miał go znaleźć w jego mieszkaniu. Kim są jego rodzice? Okazuje się, że oboje próbowali sił w polskim show-biznesieJacek Murański również jest zawodnikiem MMA i aktorem.

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka o Fabijańskim i gali Fame MMA. "Mam inną optykę"

Mateusz Murański, Jacek MurańskiMateusz Murański po walce usłyszał od ojca gorzkie słowa. "Dałem du*y"

Kim jest Jacek Murański?

Jacek Murański urodził się w 1968 roku, ma 54 lata. Zdobył tytuł magistra politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest żonaty, ale Joanna Godlewska-Murańska rzadko pokazuje się u boku męża. Do tej pory mieliśmy kilka okazji, by zobaczyć Jacka Murańskiego w telewizji. Wystąpił m.in. w "Ojcu Mateuszu" , "Barwach szczęścia" , "Na Wspólnej" i w "Pierwszej miłości". Zazwyczaj były to głównie epizody. Najbardziej jednak Jacek Murański jest kojarzony z udziału w Fame MMA oraz Fight Exclusive. Karierę w sportach walki rozpoczynał od Krav Magi. Mimo wieku Jacek Murański wciąż pojawia się na ringu. Nie zawsze jednak odnosi sukcesy. Przegrał trzy pojedynki: dwa z Arkadiuszem Tańculą i jeden z Robertem Pasutem. Na ten rok zaplanowano walkę z Marcinem Najmanem, jednak po tym, co się wydarzyło, przedstawiciele High League nie potrafią odpowiedzieć na pytanie dotyczące przyszłości nadchodzącej gali i walki.

 

Mateusz Murański zdecydował się pójść śladami ojca. W mediach społecznościowych Jacek Murański nieraz wyrażał dumę z powodu syna.

Jacek MurańskiJacek Murański fot. Facebook/Jacek Murański

Choć nie brakowało również napięć i rodzinnych nieporozumień. W trakcie 15. gali Fame MMA Mateusz i Jacek Murańscy stoczyli dwie walki. Oboje z Arkadiuszem Tańculą. Jako pierwszy w oktagonie wystartował Mateusz, przegrywając walkę. W trudnym momencie nie otrzymał wsparcia ojca. W wywiadzie, który udzielił zaraz po walce, wyznał, że usłyszał od niego gorzkie słowa.

'Lombard. Życie pod zastaw'. Mateusz Murański wróci do serialu? Ma ambitne plany.Mateusz Murański po ostatniej walce wylądował w szpitalu. "Czułem się sparaliżowany"

Po śmierci Mateusza Murańskiego Arkadiusz Tańcula stwierdził, że ojciec mężczyzny mógł przyczynić się do tragedii. Z kolei Sebastian Fabijański w jednej z rozmów towarzyszącej gali Fame MMA rozprawiał nad wpływem hejtu w sieci. Po śmierci Mateusza Murańskiego odniósł się do owej wypowiedzi twierdząc, że przewidział tę tragedię.

Więcej o: