Ewel0na o śmierci Mateusza Murańskiego: Ja wiedziałam dużo wcześniej

Ewel0na została zapytana o śmierć Mateusza Murańskiego. Gwiazda "Warsaw Shore" na InstaStories przyznała, że bardzo przeżyła tę tragiczną wiadomość.

8 lutego media obiegła smutna informacja o tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego. Mężczyzna miał zaledwie 29 lat i całe życie przed sobą. Ostatnio cieszył się z sukcesu filmu "IO", który otrzymał nominację do Oscara. W filmie Skolimowskiego wcielił się w postać kibola. Jak przyznał w niedawnej rozmowie z nami, miał wiele planów na przyszłość i czuł się szczęśliwy. Gwiazdora Fame MMA pożegnało wielu celebrytów. Włodarz federacji opublikował w sieci wzruszający wpis i przyznał, że będzie mu bardzo brakowało sportowca. Do śmierci Murańskiego odniosła się też Ewel0na z "Warsaw Shore". To właśnie w tym reality show wraz z Wojciechem Golą stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. 

Zobacz wideo Kamil Łaszczyk o freak fightach: Smutne, że dzieci chcą oglądać nie prawdziwy sport, a to

'Lombard. Życie pod zastaw'. Ekipa żegna Mateusza Murańskiego. 'Stworzył jedną z kultowych ról'"Lombard. Życie pod zastaw". Ekipa żegna Mateusza Murańskiego

Ewelona o śmierci Mateusza Murańskiego. "Ja wiedziałam już o tym dużo, dużo wcześniej"

Ewel0na znalazła chwilę na zorganizowanie krótkiego Q&A (pytań i odpowiedzi) dla fanów. Jeden z obserwatorów zapytał, czy słyszała o śmierci Mateusza Murańskiego. Była uczestniczka "Warsaw Shore" była zdruzgotana tym, co się stało. Wyjaśniła też, dlaczego wcześniej się na ten temat nie wypowiadała. 

Tak. Ja wiedziałam już o tym dużo, dużo wcześniej, ale nie wypowiadałam się na ten temat. Uważam, że nikt nie powinien się na ten temat wypowiadać i snuć swoich teorii przez co/na co/po co/dlaczego. Bo to jest zbyteczne, jak widzicie. Bardzo szkoda chłopaka. Ja generalnie jestem taka, że strasznie przeżywam takie wiadomości. Tym bardziej, jak to była osoba znajoma. Straszna tragedia - powiedziała na InstaStories.

Ewel0naEwel0na fot. instagram.com/ewel0na

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Po śmierci Mateusza Murańskiego głos zabrał także Sebastian Fabijański, który ostatnio dołączył do federacji Fame MMA i debiutował w oktagonie. Aktor wypowiedział się na temat hejtu w sieci. Więcej przeczytasz TUTAJ. Z kolei Laluna z "Królowych życia" stwierdziła, że Mateusz Murański jest już drugą ofiarą wejścia do brutalnego świata freak fightu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Irena SantorIrena Santor jest wściekła na rząd. "Zimne kretyństwo!"

Zobacz też: Dorota Gardias wyremontowała łazienkę w 100-letniej posiadłości. W rogu imponujący konar i blaty z surowego drewna

Więcej o: