Wojtek Gola we wzruszającym wpisie żegna Mateusza Murańskiego. "Miałeś mnóstwo planów"

Wojtek Gola wspomniał Mateusza Murańskiego w instagramowym wpisie. Włodarz Fame MMA jest wstrząśnięty śmiercią kolegi. Przyznał, że będzie mu bardzo brakowało sportowca.

Mateusz Murański był znany przede wszystkim jako uczestnik gali z pogranicza sportów walki. 8 lutego do mediów trafiła informacja o śmierci popularnego sportowca. Włodarze federacji freakfightowych nie ukrywają, że wiadomość jest dla nich szokiem. Najpierw głos zabrał Malik Montana, teraz smutny wpis na Instagramie opublikował Wojtek Gola.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Wojtek Gola żegna Mateusza Murańskiego. "Trudno jest pisać te słowa"

Gola, niegdyś uczestnik kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore", od kilku lat przede wszystkim zajmuje się organizacją gali freakfightowych. Celebryta jest włodarzem federacji Fame MMA, a więc jego drogi z Mateuszem Murańskim przecinały się wielokrotnie. We wspomnianym poście Gola podkreślił, że poznał sportowca od bardzo serdecznej i przyjaznej strony. Były członek ekipy z Warszawy nie może przyzwyczaić się do myśli, że Murańskiego nie ma już wśród żywych.

Jeszcze nie wierzę w to, co się dzisiaj wydarzyło. Mateusz, odszedłeś od nas zdecydowanie zbyt szybko. Miałeś jeszcze mnóstwo planów i marzeń do zrealizowania. Miałem zaszczyt poznać twoją prywatną twarz, zawsze uśmiechniętą i pełną energii. Trudno jest pisać te słowa, ale żegnaj Mati. Dziękuję za wszystko, będziemy o tobie pamiętać. Rodzinie i bliskim Mateusza pragnę złożyć wyrazy ogromnego współczucia - czytamy na Instagramie.
 

Głos w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego zabrał też Arkadiusz Tańcula. Wieloletni przyjaciel sportowca w rozmowie z Plotkiem przyznał, że w ostatnim czasie 29-latek przyznał mu się, że choruje na depresję. Cały artykuł znajdziecie tutaj.

Więcej o: