Aleksandra Kwaśniewska przeczytała, że zaniedbuje męża. Ostro zareagowała

Aleksandra Kwaśniewska spędziła sylwestra z rodzicami, ale we wpisie na Instagramie podkreśliła, że między nią a mężem, wszystko jest w porządku. Mimo to internautka zarzuciła jej, że zaniedbuje ukochanego. Córka byłego prezydenta odpowiedziała i nie szczędziła mocnych słów.

Aleksandra Kwaśniewska w 2012 roku wyszła za mąż za muzyka Kubę Badacha. W noc sylwestrową bawiła się jednak z rodzicami, Aleksandrem i Jolantą Kwaśniewskimi. Chociaż we wpisie podkreśliła, że "nie rozwodzi się", jedna z internautek pozwoliła sobie na kąśliwy komentarz.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o wychowaniu w Pałacu Prezydenckim

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na zarzuty o zaniedbywanie męża

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z rodzicami i napisała:

No to co Dziubeńki? Byle był lepszy niż trzy poprzednie - odniosła się do nowego roku.

Niżej opublikowała hashtagi, z których czytamy:

Tak, spędzam sylwestra z rodzicami. Nie, nie rozwodzę się. Swoją drogą, Kuba śpi od 22, ale jakby co, wiecie to nie ode mnie.
 

Chociaż pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń i pozytywnych komentarzy, jedna z internautek zarzuciła Kwaśniewskiej, że "nie odcięła pępowiny, a "biedny małżonek został sam".

Prowadząca "Miasta kobiet" odpowiedziała. Nie szczędziła mocnych słów.

Jak co roku? Pozostawiony? Biedny małżonek? No fascynujące, doprawdy. Na nowy rok życzę co nieco wiary w wolną wolę, pragmatyzm i komunikację. A Kuba nie spędził z nami świąt przypadkiem? I nie poleciał na koncerty chwilę przed sylwestrem? Co pani wie na ten temat? Bo ja wszystko, ale pani jakaś taka bardziej wyrywna do dzielenia się z innymi.

Aleksandra Kwaśniewska nie ukrywa, że ma świetny kontakt z rodzicami, dawali jej dużo wolności i zawsze może liczyć na ich wsparcie.

Zobacz też: Koniec wścibskich pytań przy świątecznym stole. Aleksandra Kwaśniewska ma na nie prostą, ale genialną radę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.