Aleksandra Kwaśniewska zachwyca się mamą. O sobie: Byłam GRANDŻÓWĄ [PLOTEK EXCLUSIVE]

Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jaki stosunek mają rodzice do jej powrotu do pracy w telewizji. Zdradziła także, czy rozmawiają w domu o polityce.

Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie wraca do pracy w telewizji. W przeszłości współpracowała z TVN Style, gdzie razem ze swoją mamą, Jolantą Kwaśniewską, prowadziła program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Ola wzięła udział w prezentacji jesiennej ramówki TVN, gdzie rozmawiała z dziennikarzem Plotka. W wywiadzie zdradziła, jak na jej powrót do show-biznesu zareagowali rodzice.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: "Rodzice dawali mi ogrom wolności". Podbierała mamie ubrania?

Aleksandra Kwaśniewska, Kinga DudaKwaśniewska zapytana o zachowanie K. Dudy. Nie owijała w bawełnę. "Tego bym nie zrobiła"

Aleksandra Kwaśniewska o stosunkach z rodzicami

Aleksandra Kwaśniewska będzie współprowadzić nową edycję programu "Miasto kobiet". Show było emitowane w TVN Style od 2004 do końca 2015 roku. W jesiennej ramówce powróci w zupełnie odmienionej wersji. Dziennikarz Plotka zapytał Olę, czy konsultowała swój powrót do pracy w telewizji z rodzicami. Córka byłej pary prezydenckiej zapewniła, że samodzielnie podejmuje takie wybory.

Ja ich bardziej poinformowałam, niż się z nimi konsultowałam. Moi rodzice zawsze dawali mi ogrom wolności, jeśli chodzi o decyzje. Ja idę za intuicją. Jeśli intuicja mi podpowiada, że coś jest dla mnie dobre, to wiem, że moi rodzice też wierzą, że to jest dla mnie dobre. 

Kuba Badach i Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na imprezie nad morzem. Miłość kwitnie!

W rozmowie Aleksandra zdradziła też, czy w domu zdarza im się rozmawiać o polityce. Co powiedziała? Dowiecie się z nagrania. Dodatkowo Kwaśniewska zdradziła nam, czy podbierała mamie ubrania, kiedy ta była pierwszą damą. Odpowiedź może was zaskoczyć.

Pierwszy odcinek "Miasta kobiet" będzie można obejrzeć przedpremierowo na TVN w sobotę 4 września o godz. 16, a później na kanale TVN Style, w niedzielę 5 września, o godz. 12:30 i 22:15. 

Więcej o: