Ogłoszono zagraniczną gwiazdę sylwestra Polsatu. Nie, to nie Melanie C. Znaleźli kogoś innego

Polsat odsłonił już informację o zagranicznej gwieździe, która pojawi się podczas sylwestra w Chorzowie. Tego muzyka nie trzeba nikomu przedstawiać.

W ostatnich dniach sytuacja z sylwestrem mocno się zaogniła z powodu rezygnacji zagranicznej piosenkarki Melanie C z występu w TVP. Była członkini Spice Girls napisała, że nie wystąpi z "powodu problemów, które kłócą się z wartościami społeczności, które wspiera". Teraz Telewizja Polska musi działać na podwójnych obrotach, jeśli chce znaleźć zastępstwo i ogłosić nową, zagraniczną gwiazdę. W kuluarach spekulowano, że stacje takie jak: Polsat i TVN podbiorą im Melanie C, ale już wiemy, że w przypadku Polsatu tak się nie stanie. Ogłosili bowiem zagraniczną gwiazdę sylwestra w Chorzowie.

Polecamy: Mel C odwołała koncert na sylwestrze TVP. Stacja wydała komunikat

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o zabawnych sytuacjach i wpadkach. "Było ciężko wytrzymać"

Edyta Golec - domEdyta Golec sama urządziła dom. Taras to marzenie, ale spójrzcie na kominek. Boski!

Michael Patrick Kelly pojawi się na chorzowskiej scenie sylwestrowej w Polsacie. To były członek zespołu The Kelly Family

26 grudnia 2022 roku została ogłoszona zagraniczna gwiazda sylwestra Polsatu. Jest nią były członek rodzinnej grupy muzycznej - The Kelly Family. Muzyk ma na koncie wiele sukcesów zawodowych - m.in. zespół The Kelly Family świecił tryumfy w latach 90. Później wokalista postanowił pójść własną ścieżką muzyczną i od ponad 20 lat prowadzi karierę solową. Ma na koncie pięć albumów muzycznych.

 

Zobacz też: Katarzyna Dacyszyn została oblana kwasem przez stalkera. Czym dziś zajmuje się modelka?

Michael Patrick Kelly i jego stosunek do LGBTQ+

W internecie na próżno szukać, jakie poglądy wobec mniejszości seksualnych ma muzyk, ale wiadomo, że w 2000 roku przeżył załamanie nerwowe, które sprawiło, że postanowił wraz z rodziną zawiesić działalność koncertową zespołu The Kelly Family. Długo szukał odpowiedzi na egzystencjalne pytania i poszedł w kierunku rozwoju własnej duchowości. Leczył się w Lourdes i Medziugorie, a po pewnym czasie wszedł na ścieżkę życia konsekrowanego. W 2004 roku przyjął imiona John Paul Mary i przebywał w zgromadzeniu św. Jana we Francji, gdzie przez cztery lata studiował filozofię i przez rok teologię. W 2010 roku opuścił mury klasztorne i oświadczył, że wraca do muzyki.

Więcej o: