Mel C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP! "Problemy, które kłócą się z wartościami społeczności, które wspieram"

Mel C, zagraniczna gwiazda, którą TVP zaprosiło na Sylwestra Marzeń w tym roku, jednak nie wystąpi w Zakopanem. Była Spicetka wydała krótkie oświadczenie.

TVP od kilku tygodni zapowiadała, że podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń będą mieli okazję gościć gwiazdę światowego formatu. Początkowo spekulowało się, że będzie to Dua Lipa, która już zagościła w Polsce, jednak przez złe warunki pogodowe nie wystąpiła na Openerze. Później stacja zdementowała pogłoski i ogłosiła, że w Zakopanem usłyszymy Mel C. Wygląda na to, że te plany odeszły w zapomnienie. 

Zobacz wideo Sara Egwu-James na próbie przed Sylwestrem

Mel C odwołuje występ na Sylwestrze Marzeń TVP

Melanie Chrisholm była uważana za wiodący głos Spice Girls. TVP uznała, że, że ma prawdziwego asa w rękawie. Choć była spicetka po rozpadzie grupy wciąż koncertuje i wydaje nowe piosenki, widzowie uważali, że wcale nie byłaby największą gwiazdą wieczoru. Dziś nie jest o niej tak głośno. Mało tego, Mel C jest bojowniczką w kwestii praw osób ze społeczności LGBTQ+. Jak wiadomo, TVP atakuje w swoich materiałach ludzi związanych z tym środowiskiem. Wiele osób zastanawiało się więc, czy obie strony na pewno zrobiły dobry reaserch. Wieszczono nawet skandal i wygląda na to, że właściwie wszystko już jasne. Mel C właśnie oświadczyła, że jednak nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP! Gwiazda wydała oświadczenie:

Zwrócono moją uwagę na pewne problemy, które kłócą się z wartościami społeczności, które wspieram. Obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w czasie zabawy noworocznej. Mam nadzieję, że przyjadę do Polski niebawem. Życzę wam wspaniałych świąt i wszystkiego dobrego w 2023 roku! - pisała Mel C.

Do tego momentu TVP nie zabrała oficjalnego stanowiska w sprawie rezygnacji Mel C z występu na Sylwestrze Marzeń. Z ich mediów społecznościowych zniknęły jednak wpisy dotyczące gwiazdy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.