Julia Wieniawa świętuje 24. urodziny. Takie zdjęcia publikowała, nim stała się sławna. Przekopaliśmy Instagram. Było warto

Julia Wieniawa, zanim stała się sławna, żyła jak typowa nastolatka. Chwaliła się podróżami, nowymi wyzwaniami i życiem uczuciowym. Odkopaliśmy jej stare zdjęcia.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych Polek. Od 2011 roku grała w "Rodzince.pl", która pozwoliła jej zdobyć nie tylko ogromną popularność i sympatię fanów, ale i dojrzewała na oczach widzów. Dziś prowadzi własną firmę, rozwija karierę aktorską i próbuje sił w branży muzycznej. Sprawdziliśmy, co robiła i jak wyglądała, zanim stała się sławna.

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale"

Tak wyglądały pierwsze posty Julii Wieniawy na Instagramie

Julia Wieniawa założyła konto na Instagramie w 2013 roku, czyli krótko po tym, jak rozpoczęła przygodę z aktorstwem. Pierwsze zdjęcia, które pokazywała przypominają te typowej nastolatki. Publikowała dużo selfie, chwaliła się podróżą do Nowego Jorku i prezentowała kosmetyki, które w tamtym okresie każda dziewczyna chciała mieć w swojej kosmetyczce. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawa

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawa


W maju 2014 roku Julia Wieniawa podzieliła się ogromnym sukcesem. Miała okazję pojawić się w teledysku Jeremiego Sikorskiego. Kiedy zobaczyła efekt pracy w telewizji, natychmiast musiała uwiecznić tę chwilę. Widać, że była podekscytowana całym procesem i na bieżąco dzieliła się przygotowaniami.

 

Julia Wieniawa pokochała konie 

Aktorka od czasu do czasu dzielili się z fanami relacjami z wizyt w stajni. Ten sport ukochała sobie już lata temu. Na starych zdjęciach możemy zobaczyć ją z koleżankami ze stajni. Chwaliła się także widokami podczas przejażdżek do lasu i przyznała, że jest damą, ale nie boi się błota.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawaZakochana Julia Wieniawa publikowała romantyczne zdjęcia

Julia Wieniawa jeszcze kilka lat temu była związana z modelem, który dziś chodzi po wybiegach światowych marek. Później jej serce skradł Antek Królikowski, Baron i Nikodem Rozbicki. Te relacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mediów.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa na zdjęciach z 18. urodzin

W 2016 roku Julia Wieniawa skończyła 18 lat i w końcu mogła opublikować zdjęcia z wymarzonej imprezy. Tego ważnego dnia towarzyszyli jej przyjaciele, a sala została przystrojona złotymi balonami z helem. Miesiąc później zagrała pierwszy koncert. Na zdjęciu uwieczniła pierwszy bilbord z jej podobizną. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram @juliawieniawa

Więcej starych zdjęć z Instagrama Julii Wieniawy znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.