Melanie C wystąpi na Sylwestrze Marzeń w TVP. Władze stacji dobrze sprawdziły jej poglądy?

Melanie C znana z występów ze Spice Girls po raz kolejny przyleci do Polski, tym razem po to, by uświetnić imprezę sylwestrowę TVP. Trudno orzec, czy szefowie stacji aby na pewno dobrze przemyśleli ten wybór.

Melanie C, a właściwie Melanie Chrisholm, zdobyła sławę przed laty jako jedna z członkiń najpopularniejszego girls bandu wszech czasów, czyli Spice Girls. Mówiło się, że jest wiodącym głosem zespołu, bo pozostałe dziewczyny, delikatnie mówiąc, nie miały wielkich wokali. Mimo to jej szorstka, charakterystyczna barwa nie przypadła do gustu wszystkim fanom, niektórzy woleli słodsze głosy Geri Halliwell czy Emmy Bunton. Po rozpadzie grupy Mel C nadal kontynuowała karierę wokalną, a jej płyty nieźle się sprzedawały, pokrywając się nawet złotem i platyną. 48-latka nadal jest aktywną, koncertującą wokalistką, cyklicznie nagrywa też nowy materiał, ale trudno uznać ją dziś za światową megagwiazdę. Dlatego wieść o tym, że to ona będzie największą atrakcją Sylwestra Marzeń w TVP, rozczarowała internautów, którzy grzmieli, że stacja, która dysponuje miliardami (!), mogłaby postarać się bardziej i zaprosić topowego artystę.

Zobacz wideo Pary jednopłciowe w TVP? Jacek Kurski mówi stanowcze nie

Melanie C aktywnie walczy o prawa społeczności LGBTQ+. Co na to TVP?

Część widzów sądzi, że stacja trzyma jeszcze prawdziwego asa w rękawie i w Zakopanem pojawi się ktoś, kto przewyższa Melanie C popularnością. Fakt, że była "Sporty Spice" największe triumfy święciła ponad 20 lat temu to nie jedyny "problem" z Brytyjką. Niektórzy komentujący zastanawiają się, czy władze TVP aby na pewno zdają sobie sprawę z tego, jakie poglądy ma artystka.

Zdjęcia Melanie C znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Jak wiadomo, włodarze Telewizji Polskiej jak ognia unikają wszelkich skojarzeń ze środowiskami LGBTQ+, a Mel C jest wielką bojowniczką o prawa tych osób. Serwis pride.com donosił, że eksspicetka była zadowolona z tego, przez całe lata uważano ją za osobę nieheteronormatywną. W zeszłym roku została nawet wyróżniona specjalną nagrodą za działalność na rzecz wspomnianej społeczności. Gwiazda. dziękując za statuetkę British LGBT, napisała na Instagramie, że zawsze będzie wspierać i pomagać osobom nieheteronormatywnym.

Jak sądzicie, będzie skandal?

Zdjęcia Melanie C znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.