Ich hity nuciło pół Polski. Dla Loony od "Bailando" zatrzymał się czas. Wokalistki Las Ketchup przytłoczyła sława

Ich piosenki rozbrzmiewały na niejednej dyskotece i wakacyjnej imprezie. Zobaczcie, jak potoczyły się losy gwiazd, które pokochała polska publiczność.

Kate Ryan, Sarah Connor, Loona, Alizée, i dziewczyny z zespołu Las Ketchup. Dawniej cieszyły się dużą popularnością w całej Europie. Każda z nich na swoim koncie ma przynajmniej jeden przebój, a ich koncerty przyciągały tłumy fanów, również w Polsce. Dziś jednak niewiele się o nich mówi. Czy dalej tworzą muzykę? Jak obecnie wyglądają? Sprawdzamy co u nich słychać.

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

Kiedyś ich hity nuciła cała Polska

Ponad 20 lat temu pierwsze miejsca na listach przebojów należało do piosenki "Moi Lolita", którą śpiewała młodziutka francuska piosenkarka. Choć Alizée nagrała jeszcze kilka innych piosenek, żadna nie powtórzyła już sukcesu pierwszego singla. 

 

Obecnie wokalistka ma 38 lat i jest szczęśliwą mężatką. Ukochanego poznała dziewięć lat temu na we francuskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Razem pokonali pozostałe pary w wyścigu po Kryształową Kulę. Znajomość z show przerodziła się później w związek - Alizée i Gregoire wzięli ślub trzy lata po wygranej w programie. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Na instagramowym profilu piosenkarka chętnie publikuje rodzinne kadry.

AlizéeAlizée Instagram/@alizeeofficiel

A jak potoczyła się jej kariera? Pomimo tego, że nie jest już tak sławna w całej Europie, to nie przestaje śpiewać i koncertować. Dwa lata temu przyleciała do Polski, gdzie wystąpiła w programie "Jaka to melodia?". 

 

Sarah Connor wdarła się na szczyty sławy wiosną 2001 roku. Wówczas ogromną popularnością cieszył się jej debiutancki singiel "Let's Get Back To Bed-Boy!".

 

Później przyszła pora na kolejne hity. Ręka w górę kto nie zna utworu "From Sarah with Love"? Co ciekawe, pomimo, że od jego premiery minęło już ponad 20 lat, to wciąż pozostaje najpopularniejszą piosenką w jej dorobku artystycznym. Podobnie, jak Alizée Sarah również wciąż koncertuje i wydaje nowe albumy. Prywatnie jest żoną Floriana Fischera, z którym ma dwoje dzieci.

W życiu osobistym chciałabym przede wszystkim być dobrą matką. Wychować dobre dziecko, być dobrą żoną. No i utrzymać równowagę między byciem matką a karierą - mówiła w jednym z wywiadów.

Sarah ConnorSarah Connor Instagram/@sarahconnor

Ogromną popularnością w Polsce cieszyła się również Kate Ryan. Belgijska piosenkarka muzyki pop i eurodance regularnie występowała w naszym kraju.

 

Po pewnym czasie słuch o niej jednak zaginął. Mogłoby się wydawać, że zrezygnowała z muzycznej kariery. Tak się jednak nie stało. Pomimo tego, że Kate Ryan nie udało się powtórzyć sukcesu utworów sprzed lat, to nie poddała się i nadal nagrywa piosenki i wydaje albumy. Aktywnie prowadzi też instagramowy profil, gdzie regularnie dzieli się z fanami kadrami z życia zawodowego i prywatnego.

Kate RyanKate Ryan Instagram/@realkateryan

W latach 90. wszyscy śpiewali utwór "Bailando". Wykonywała go pochodząca z Holandii wokalistka. Loona, a właściwie Marie-Jose van der Kolk (bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko). Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że nie spodziewała się, iż jej piosenka odniesie aż taki sukces. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" wróciła wspomnieniami do początków kariery.

Pod koniec lat 90. byłam głównie tancerką i tylko sobie podśpiewywałam różne piosenki i kopiowałam. Później zaczęłam śpiewać bardziej na serio, a kiedy zgłosiła się do mnie wytwórnia z propozycją nagrania "Bailando", pomyślałam: "Spróbujmy" - przyznała.
 

Obecnie Marie-Jose van der Kolk ma 48 lal, jest szczęśliwą mamą i nadal występuje na scenie. Patrząc na jej zdjęcie trudno nie odnieść wrażenia, że czas się dla niej zatrzymał. 

LoonaLoona Instagram/@loonamjc

Nasz przegląd gwiazd zamykają dziewczyny z zespołu Las Ketchup. Loca, Pilar i Lucia Munoz zdobywały szczyty list przebojów głównie w 2002 roku. Piosenkarki nie spodziewały się, że z dnia na dzień wszyscy będą śpiewać ich piosenkę "Asereje". Ich kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. Długo jednak nie były na szczycie. 

Kiedy nagle pojawia się piosenka, która staje się światowym hitem, ma to wpływ na wszystkie aspekty. Twoje codzienne życie się zmienia. Oznacza to dużo rewolucji i konieczności adaptacji - tłumaczyła Lola.
 

Po czasie dziewczyny postanowiły zrobić sobie przerwę od świata muzyki i skupiły się na życiu prywatnym. W przygotowanej galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć wyżej wymienionych gwiazd. 

Las KetchupLas Ketchup Instagram/@lasketchup_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.