Agnieszka Woźniak-Starak wspomina najlepszy prezent od męża. Zdecydowanie wyjątkowy i praktyczny

Agnieszka Woźniak-Starak tworzyła piękną relację z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Biznesmen uwielbiał ją zasypywać podarunkami. Jeden z prezentów świątecznych wyjątkowo zapadł jej w pamięci.

Agnieszka Woźniak-Starak przez trzy lata była żoną Piotra Woźniaka-Staraka. Para sprawiała wrażenie zakochanej po uszy. Chętnie pokazywali się razem i dzielili pięknymi chwilami. Ich małżeństwo przerwała nagła śmierć producenta filmowego. Zginął 18 sierpnia 2019 roku w tragicznym wypadku na jednym z mazurskich jezior. Do dziś prezenterka wspomina wyjątkowe chwile. Zdradziła, jaki prezent zrobił na niej największe wrażenie. 

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Przemysław Tytoń, Bartosz KapustkaCi piłkarze pojawili się w kadrze i zniknęli. Tytoń był bohaterem narodowym

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina prezenty od męża

Piotr Woźniak-Starak uwielbiał obdarowywać ukochaną Agnieszkę Woźniak-Starak prezentami. Jeszcze przed śmiercią przygotował dla nich wycieczkę do Włoch, skąd mieli się udać do Nowego Jorku. Czekał tam nią wymarzony apartament. Teraz przy okazji zbliżających się świąt prezenterka wspomniała podarunek, który najbardziej zapadł jej w pamięci. Były nim felgi do nowego samochodu. 

Najlepszy prezent, jaki dostałam to komplet 20-calowych felg do mojego nowego samochodu. To był naprawdę dobry prezent. To było parę lat temu, dostałam je od męża. Wiedział, o czym marzę. Felgi były w pięknym kolorze i pasowały do mojego nowego samochodu. Byłam zachwycona. Był to zdecydowanie najlepszy prezent gwiazdkowy. Bardzo zaskakujący - wspominała Agnieszka Woźniak Starak w rozmowie z "Faktem".

Agnieszka Woźniak-Starak nie pozostawała dłużna w obdarowywaniu ukochanego. W jednym z wpisów na Instagramie wspominała, że na ostatnie urodziny kupiła mu psa, którego mieli odebrać po powrocie z Mazur. Ostatecznie pupil trafił w ręce jej zaufanych przyjaciół. Stwierdziła, że samej byłoby jej ciężko pogodzić zajmowanie się sześcioma czworonogami. 

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak przyjechała na Mazury. Uczciła pamięć Piotra

Więcej o: