Rodzina Macieja Kurzajewskiego się powiększy. Małgorzata Tomaszewska: Jestem w szoku

Maciej Kurzajewski niebawem powita na świecie wnuczkę. Małgorzata Tomaszewska została zapytana o to, jak według niej prezenter sprawdzi się w roli dziadka.

Maciej Kurzajewski ma powody do radości. Żona jego starszego syna, 25-letniego Franciszka, jest w ciąży. Jak się okazało, Laura Vaccari urodzi córkę. Koleżanka z pracy dziennikarza Małgorzata Tomaszewska została zapytana o to, jakim dziadkiem według niej będzie prowadzący.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu

Jakim dziadkiem będzie Maciej Kurzajewski? Małgorzata Tomaszewska zabrała głos

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była dość zaskoczona tą wiadomością. Uważa jednak, że wnuczka będzie mogła się wiele nauczyć od dziadka, bo ma on dużą wiedzę i jest profesjonalistą.

Jestem w lekkim szoku, ale to wspaniały facet i mężczyzna, choć rodzinnie go nie znam. Jest bardzo inteligentnym człowiekiem, o dużej wiedzy i profesjonalistą, więc na pewno wiele może nauczyć małego człowieka. A nowe życie zawsze jest piękne - powiedziała Faktowi.

Maciej Kurzajewski nie chciał potwierdzać doniesień o tym, że Franciszek zostanie ojcem. W rozmowie z tabloidem stwierdził, że "nie komentuje życia prywatnego swojego i rodziny również na prośbę syna".

Zobacz też: Cichopek i Kurzajewski na romantycznym spacerze. Bardzo rodzinnie. Towarzyszyła im mama dziennikarza

Franciszek Kurzajewski ślub z Laurą Vacccari wziął we wrześniu 2021 roku. Jego ukochana pochodzi z Werony. Poznali się w Izraelu, gdzie oboje studiowali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.