Te gwiazdy mają znanych teściów. Grabowski o zięciu Domagale nie da powiedzieć złego słowa. Dowbor podziwia Koroniewską

Przedstawiamy wam gwiazdy, których teściowie są niemniej od nich znani. Rodzinne relacje w niektórych przypadkach są nieprawdopodobnie silne.

Nie wszyscy wiedzą, że 5 września obchodzimy specjalne święto - Dzień teściowej. Niestety, czasami relacje z rodzicami ukochanego męża czy żony nie układają się najlepiej. Z tego powodu powstało wiele szkodliwych kawałów na ten temat, które czasami ocierają się o granicę dobrego smaku. Faktem jest, że warto mieć dobre stosunki z teściami. Niektóre gwiazdy doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: Rodzice dawali mi ogrom wolności. Podbierała mamie ubrania?

Halina Mlynkova

Artystka w 2012 roku rozwiodła się z Łukaszem Nowickim, którego ojcem był zmarły niedawno Jan Nowicki. Aktor zdradził w wywiadzie dla "Kulis sławy", że z Haliną Mlynkovą miał bardzo dobre relacje nawet po tym, jak wokalistka rozstała się z jego synem.

Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, mówię: "Córeczko", a ona do mnie: "Tatusiu". 

Innym razem Jan Nowicki wyznał, że jest wdzięczny synowej za wnuka.

Chcę tylko powiedzieć dwa zdania: "Halinko, dziękuję ci bardzo, że urodziłaś pięknego wnuka, Piotrusia Nowickiego, który kiedyś, mam nadzieję, będzie płodził kolejnych Nowickich.

Halina Mlynkova, Jan NowickiHalina Mlynkova, Jan Nowicki KAPiF

Paweł Domagała

Aktor i piosenkarz jest mężem Zuzanny Grabowskiej, która jest córką Andrzeja Grabowskiego. Ten został kiedyś zapytany przez Kubę Wojewódzkiego o zięcia.

Wkurza cię Domagała? Wiem, że nie lubiłeś go na początku.

To pytanie nie spodobało się artyście, który stanowczo odpowiedział.

Nic podobnego. Teraz ludzie pomyślą, że to prawda. Paweł Domagała jest fantastycznym człowiekiem - zakończył.

Paweł Domagała, Andrzej GrabowskiPaweł Domagała, Andrzej Grabowski Instagram.com/ paweldomagala

Joanna Koroniewska

Aktorka jest żoną Macieja Dowbora, który jest synem Katarzyny Dowbor. Ta uwielbia synową. W rozmowie z portalem Jastrząb Post powiedziała, że podziwia szczerość i bezpośredniość synowej.

Uważam, że Joasia ma bardzo fajny stosunek do siebie, do swojej kobiecości, do swojego wyglądu. Czytam te dziwne komentarze na temat tego, jak wygląda, czy się zestarzała, czy nie. I zawsze mnie to śmieszy, bo myślę, że osoby, które to piszą, nie zdają sobie sprawy z tego, że je też to czeka. To nie jest tak, że będziemy wiecznie piękni i młodzi, tylko z czasem już tylko piękni zostajemy. Joasia się nie wstydzi pokazać w dresie, nieumalowana. No takie jest życie, tak wyglądamy - mówiła.

Joanna Koroniewska i Katarzyna DowborJoanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor Instagram - Katarzyna Dowbor

Kuba Badach

Muzyk od 2012 roku jest mężem Aleksandry Kwaśniewskiej. Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska powiedziała "Faktowi", co jej zdaniem jest kluczowe w związku.

Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie, to po prostu nie ma czego zbierać.

O teściach Kuba Badach niechętnie się wypowiada, nic nie wskazuje jednak na to, by miał mieć z nimi złe relacje.

Kuba Badach i Aleksandra KwaśniewskaKuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski Agencja Gazeta

Marcela Leszczak

Misiek Koterski i Marcela Leszczak tworzą jedną z najbardziej burzliwych par polskiego show-biznesu. Poznali się w noc sylwestrową 2016 roku. Niedługo po tym aktor poprosił ukochaną o rękę, a pod koniec następnego roku powitali na świecie syna. Finalnie jednak nie doszło do ślubu. W 2019 roku do mediów trafiła informacja o ich rozstaniu. Długo bez siebie nie potrafili żyć, bo wiosną 2020 roku dali sobie kolejną szansę. Ojcem Michała Koterskiego jest słynny reżyser Marek Koterski.

Misiek Koterski, Marcela LeszczakMisiek Koterski, Marcela Leszczak Fot. KAPiF

Misiek Koterski, Marcela LeszczakFot. Jakub Orzechowski / Agencja Wyborcza.pl

Paulina Andrzejewska

Poznali się dziesięć lat temu, gdy Paulina Andrzejewska przygotowywała choreografię do spektaklu "Ławka rezerwowych", którego jedną z gwiazd był właśnie Mateusz Damięcki. Tancerka zwróciła na niego uwagę i pewnym momencie zorientowała się, że aktor nie jest jej obojętny. Było to wtedy, gdy nie pojawił się na jednej z prób.  

Mateusz od razu mnie zauroczył. Wciąż o nim myślałam. Któregoś dnia, idąc na próbę, włożyłam ładniejszy dres i się umalowałam. Mateusza nie było. Poczułam zawód i wtedy się zorientowałam, że chyba coś jest na rzeczy - wspominała w wywiadzie dla "Pani".

Ważną datą dla pary okazał się 1 stycznia 2016 roku. Wtedy właśnie aktor oświadczył się Paulinie Andrzejewskiej. Paulina Andrzejewska, wychodząc za mąż za Mateusza Damięckiego, stała się częścią ważnej dla polskiego kina rodziny. Mama aktora Joanna Damięcka powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium", że jest zachwycona synową.

Taka młoda, zdolna i utalentowana dziewczyna! Po prostu świetna. Do tego znakomicie dogaduje się z Mateuszem. Nie mogłabym życzyć nikogo innego ani sobie, ani jemu.

Mateusz Damięcki, Joanna Stankiewicz-Damięcka, Paulina Andrzejewska.Mateusz Damięcki, Joanna Stankiewicz-Damięcka, Paulina Andrzejewska. fot. KAPIF

Ojcem Mateusza Damięckiego jest z kolei znany aktor Maciej Damięcki.

Mateusz Damięcki, Maciej Damięcki.Mateusz Damięcki, Maciej Damięcki. Kapif

Jesteście zaskoczeni niektórymi rodzinnymi relacjami gwiazd?

Więcej o:
Copyright © Agora SA