Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski są rodzicami dwóch synów - Franciszka oraz Juliana. Dziennikarka zawsze podkreślała, że ma z nimi dobre relacje i jest z nich dumna. Było to widać chociażby wtedy, gdy wspomniała, że jej starsza pociecha ukończyła wymagające studia i zna kilka języków obcych. Teraz natomiast pochwaliła się kolejną wieścią z jego życia.
W ostatnim poście Pauliny Smaszcz na Instagramie można przeczytać, że jej 24-letni wziął ślub ze swoją narzeczoną. Na opublikowanym zdjęciu widać m.in. odświętnie ubraną szczęśliwą młodą parę. Da się zauważyć, że kreację panny młodej zdobi koronka. Z kolei pan młody wybrał na też ważny dla siebie dzień ciemny garnitur.
Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie "tak" – obwieściła dziennikarka.
Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami oraz życzeniami dla świeżo upieczonych małżonków.
Niech spełniają marzenia.
Niechaj życie da młodej parze to, co tylko w darze dać może - czytamy.
Franciszek Kurzajewski i Laura Esmeralda Vaccari nie są jedynymi zakochanymi, którzy w ostatnim czasie przysięgali sobie miłość aż po grób. W miniony weekend okazało się, że na ślubnym kobiercu stanęli brat księżnej Kate - James Middleton i jego partnerka Alizee Thevenet. Związek sformalizowali również Julia Królikowska i Jakub Nowak. Z kolei ponad tydzień temu "tak" powiedzieli sobie Karolina Małysz oraz Kamil Czyż. Para młoda od Adama Małysza i Izy Małysz w prezencie otrzymała talon na wymarzone mieszkanie.
Kubicka potwierdziła, że jest w nowym związku. To wiemy już o jej partnerze
Zamieszanie wokół Marty i Damiana z "Love is Blind". Nikt się nie spodziewał takiego komentarza tuż przed "reunion"
Pola Wiśniewska wystawiła suknię ślubną na sprzedaż. Poznaliśmy cenę
Chciała zmienić wygląd, skończyło się deformacją twarzy. 26-letnia Elva sama wstrzykiwała sobie silikon
Blanka Lipińska o nowej zbiórce Łatwoganga. Nagle padły gorzkie słowa. "Nie liczcie na nic więcej"
Poruszające wyznanie Allana Enso o relacji z ojcem. "Przemoc to przemoc"
Łągwa nie hamował się, mówiąc o rozwodzie Wiśniewskiego. "Ja już przywykłem"
Olejnik olśniła na festiwalu w Cannes. Niebywałe, z jakimi gwiazdami balowała. Te zdjęcia to hit!
Liber i Grzeszczak się rozwiedli, a teraz takie wieści. Zaskskujące, jak wyglądają ich relacje