Monika Mrozowska szerszej publiczności dała się poznać jako Majka z serialu "Rodzina zastępcza". Obecnie trudno spotkać ją na ekranie. Aktorka prowadzi blok kulinarny i jest autorką książek kucharskich. Prywatnie Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci, których ojcami jest trójka jej byłych partnerów. To cały czas wzbudza pewne emocje wśród internautów. Aktualnie aktorka z nikim się nie spotyka. Nie zamyka się na nową miłość, ale na pewno ma zamiar trzymać ją z daleka od mediów społecznościowych. W tej kwestii ceni sobie swoją prywatność. Na Instagramie, gdzie za to aktywnie dzieli się zdjęciami z pociechami, opublikowała nagranie z najstarszą córką.
Gwiazda w wieku 23 lat została żoną Macieja Szaciłły. Doczekali się dwóch córek - 19-letniej obecnie Karoliny i 12-letniej Jagody. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a para sfinalizowała rozwód w 2012 roku. Niedługo później Mrozowska związała się z Sebastianem Jaworskim, a po dwóch latach urodziła syna Józefa. W ubiegłym roku do rodziny Mrozowskiej dołączył kolejny syn, Lucjan, którego ojcem jest Maciej Auguścik-Lipka.
19 grudnia aktorka opublikowała nagranie, na którym uśmiecha się 19-letnią Karoliną. Dziewczyna ma obecnie krótkie, proste, blond włosy i raczej stawia na naturalny look - tak samo, jak Mrozowska. Post zrobił furorę na profilu gwiazdy.
Internauci zgodnie przyznali, że córka jest bardzo podobna do sławnej mamy. Wielu doceniło też urodę 19-latki.
Mega podobne jesteście kobietki.
Jaka z twojej córki jest piękna kobieta.
Pani Moniko, wyglądacie jak siostry, pięknie.
W marcu tego roku córka Karolina bawiła się na studniówce. Towarzyszyli jej dumni rodzice. Dziewczyna w październiku zdała egzaminy na stewardessę w PLL LOT, a także rozpoczęła studia zaoczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.
Więcej zdjęć rodziny Moniki Mrozowskiej znajdziesz w galerii u góry strony.
Dziennikarka trafiła na SOR. Tak skończyły się jej popisy taneczne w Republice
O tym występie na "Sylwestrze z Dwójką" mówią wszyscy. Maryla Rodowicz nie była sama na scenie
Górniak ogłosiła, że wybaczyła Steczkowskiej. Reakcja Justyny? To trzeba zobaczyć. Hit!
Aleksandra i Sławosz Uznańscy-Wiśniewscy spodziewają się dziecka. "Powiększy nam się rodzina"
Odmieniona Górniak na sylwestrowej scenie. W nowej odsłonie trudno ją rozpoznać!
Zaskakujące zachowanie Edyty Górniak podczas sylwestra. To działo się za kulisami
TV Republika w ogniu krytyki po transmisji sylwestrowej imprezy. W komentarzach armagedon
Doda wprost o relacji z Edytą Górniak. Padły gorzkie słowa o show-biznesie
Doda o wynagrodzeniu za Sylwestra TVP. Wtem wygadała się o współpracy ze stacją