Książę Harry potwierdził plotki o romansie księcia Williama z Rose Hanbury? Wystarczyło jedno zdanie

Za sprawą dokumentu "Harry i Meghan" powrócił temat rzekomego romansu księcia Williama. Wszystko przez jedno zdanie, które padło z ust jego brata.

Na Netfliksie jest dostępny serial dokumentalny opowiadający o życiu księcia Harry’ego i Meghan Markle. Słynne małżeństwo między innymi wróciło pamięcią do czasów, gdy jeszcze mieszkali w Wielkiej Brytanii. Nie obyło się bez gorzkich słów skierowanych w stronę księcia Williama

Królowa Elżbieta II, Melania TrumpTak wyglądają pomniki znanych osób. Uwagę zwraca Kate Moss

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry ujawnił prawdę na temat brata? Padły mocne słowa 

W jednym z odcinków książę Harry zarzucił rodzinie, że nie wystarczająco chroniła jego żonę przed atakami ze strony mediów, ale gdy pojawiły się plotki na temat jego brata, natychmiast ruszyli z pomocą, aby zatuszować skandal. 

Byli szczęśliwi, mogąc kłamać, by chronić mojego brata. Nigdy nie byli skłonni powiedzieć prawdy na nasz temat - żalił się książę Harry.

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry, Meghan Markle YouTube / screen

Pomimo tego, że książę Harry nie zdradził, o co dokładnie mu chodziło, w sieci odżyła plotka o pozamałżeńskiej relacji księcia Walii z Rose Hanbury, dawną przyjaciółką księżnej Kate. Zdaniem internautów kłamstwo, o którym wspomniał młodszy syn króla Karola III, miało dotyczyć właśnie rzekomego romansu. Mógł on zniszczyć wizerunek księcia Williama i stąd właśnie miała się później wziąć nagonka mediów na ciężarną wówczas Meghan Markle.

Książę William i Rose Hanbury

Rose Hanbury przez lata była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate. Arystokratka i jej starszy o 24 lata mąż David Cholmondeley byli częstymi gośćmi na dworze królewskim. Żona księcia Williama zerwała jednak relacje z Hanbury przez medialny skandal, który wybuchł w 2019 roku. To właśnie wtedy pojawiły się spekulacje, że trzy lata wcześniej starszy syn króla Karola III zdradzał żonę z Hanbury. Na tym jednak nie koniec. TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat.

Rose Hunbury, książę William i księżna KateSkandal w rodzinie królewskiej. W 2019 roku William romansował z Rose Hanbury

Więcej o: