Książę William miał zdradzać księżną Kate z jej przyjaciółką. Mają nieślubne dziecko? Są "dowody"

Książę William miał mieć romans z najlepszą przyjaciółką księżnej Kate - Rose Hanbury. Plotki na ten temat pojawiły się już wiele lat temu. Później wybuchł kolejny skandal. Podobno ojcem córki arystokratki ma być właśnie książę William.

Rose Hanbury przez lata była najlepszą przyjaciółką księżną Kate. Arystokratka i jej starszy o 24 lata mąż David Cholmondeley byli częstymi gośćmi na dworze królewskim. Księżna Kate zerwała jednak relacje z Hanbury przez medialny skandal, który wybuchł w 2019 roku. To właśnie wtedy zaczęły się spekulacje, że około trzy lata wcześniej najstarszy syn księżnej Diany zdradzał żonę z Hanbury. Na tym jednak nie koniec. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Książę William i księżna KateKsiążę William zdradził księżną Kate? Kochanka miała zaspakajać jego fetysz

Książę William ma nieślubną córkę?

Rose Hanbury i starszy od niej o niemal ćwierć wieku markiz David Cholmondeley pobrali się w 2009 roku. Ceremonię przyspieszył fakt, że arystokratka była w ciąży i spodziewała się bliźniąt. Siedem lat później na świat przyszła córka pary - lady Iris Marina Aline Cholmondeley. Niektórzy jednak wątpią w to, że ojcem dziewczynki jest markiz. Do tego grona należy tiktokerka Tasha, która pod pseudonimem Tishtoking publikuje w sieci filmiki na temat rodziny królewskiej. Kobieta twierdzi, że ma "dowody" na to, że Iris jest nieślubną córką księcia Williama.

Po pierwsze - dziewczynka urodziła się w czasie, w którym zagraniczna prasa pisała o domniemanym romansie Hanbury i księcia Williama. Na tym jednak mnie koniec. Tiktokerka twierdzi, że plotkowano również o tym, że ze względu na różnicę wieku Hanbury i jej mąż mieli się od siebie oddalić. Rzekomo ich intymne relacje wygasły, dlatego 62-letni David Cholmondeley ma nie być ojcem Iris Mariny Aline. 

Rodzina królewska nigdy nie odniosła się do tych rewelacji. Wiadomo jedynie, że księżna Kate i Rose Hanbury nie są już razem widywane. 

Więcej o: