Karolina Pisarek znów ma problemy ze zdrowiem. Usłyszała kolejną diagnozę

Karolina Pisarek od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem. Modelka wyznała, że właśnie usłyszała kolejną diagnozę. Powodem bólu mogła być przepuklina międzykręgowa.

Karolina Pisarek w końcu spełniła marzenie i ma okazję zaprezentować się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Modelka musiała jednak zmierzyć się z przeciwnościami losu. Udział w programie wisiał na włosku, bowiem kilka tygodni temu zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Kilka godzin po emisji premierowego odcinka, wylądowała w szpitalu, gdzie lekarze wykryli u niej torbiel naciskającą na powiększoną przysadkę mózgową. Teraz zdradziła, jak się czuje.

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

Karolina Pisarek wciąż ma problemy ze zdrowiem. Usłyszała diagnozę

Stan Karoliny Pisarek nie wymaga pilnego leczenia, jednak pozostaje ona pod okiem specjalistów. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała, że oprócz diagnozy, o której już wspominała, dowiedziała się, że ma przepuklinę międzykręgową. To ona mogła wywołać bóle, które męczyły ją w ostatnim czasie.

Badam się dalej. Jestem pod okiem specjalistów. To nie jest tak, że problem sobie zniknął ot, tak. Bardzo dużo osób zarzuca mi różne bzdury. Przy okazji dowiedziałam się jeszcze więcej rzeczy, bo prócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową i torbiel na niej, to usłyszałam, że mam jeszcze przepuklinę międzykręgową między pierwszym a drugim, drugim a trzecim, czwartym, a piątym kręgiem. Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy - wyznała Karolina Pisarek.

Przy okazji modelka zaapelowała do fanów, aby korzystali z życia, ponieważ zdrowie potrafi pokrzyżować najśmielsze plany. Póki co lekarze nie zabronili jej udziału w programie, dlatego dalej spełnia marzenia i idzie po Kryształową Kulę. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA