Karolina Pisarek jest w szpitalu. Jej mąż pokazał zdjęcie z oddziału. Mówi też o stanie zdrowia modelki

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Karolina Pisarek jest w szpitalu. Szczegóły dotyczące stanu zdrowia modelki zdradziła jej menadżerka. Teraz głos w sprawie zabrał Roger Salla.

Pod koniec sierpnia Karolina Pisarek podzieliła się z internautami niepokojącą informacją. Modelka zdradziła, że od jakiegoś czasu zmaga się z ogromnym bólem głowy. W związku z tym, że każdego dnia czuła się coraz gorzej, musiała skorzystać z pomocy medycznej. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie, jak się później okazało, miała wykonywane specjalistyczne badania. Menadżerka gwiazdy Małgorzata Leitner w rozmowie z "Co za tydzień" powiedziała, że lekarze nie znają jeszcze dokładnej diagnozy, ale istnieje nawet podejrzenie guza. Na temat stanu zdrowia wypowiedział się również mąż celebrytki Roger Salla.

Angelika Jakubowska, Aneta Kręglicka, Marzena CieślikTytuł Miss Polonia otworzył im drzwi do kariery. Tak potoczyły się ich losy

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

Karolina Pisarek jest w szpitalu. Roger Salla o stanie zdrowia żony: Walczymy każdego dnia

Po tym, jak Karolina Pisarek opublikowała na Instagramie informację o bardzo złym samopoczuciu, zniknęła z mediów społecznościowych. Zaniepokojeni fani zaczęli więc zasypywać jej męża pytaniami dotyczącymi stanu zdrowia modelki. Roger Salla postanowił opisać, co dokładnie dzieje się z jego żoną. 

Dużo osób się pyta, co z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy i wczoraj na rezonansie kręgosłupa i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić. Walczymy każdego dnia różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy - czytamy na InstaStories.

Karolina PisarekKarolina Pisarek Instagram/@rogeiro20

Karolina Pisarek ostatnio miała bardzo intensywny czas, ponieważ od kilku miesięcy ciężko trenowała do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Pierwszy występ ma już za sobą. Trzymamy mocno kciuki, aby szybko wróciła do zdrowia.

Nicole Peltz, Victoria BeckhamNicola Peltz wypłakiwała oczy z powodu przemowy wygłoszonej w hołdzie teściowej

Więcej o: