Maffashion popłakała się, gdy zobaczyła niespodziankę od przyjaciół. Tego się nie spodziewała

Przyjaciele Maffashion razem z operatorem Mateuszem, z którym celebrytka się spotyka, zorganizowali jej przyjęcie-niespodziankę. Wszystko z okazji 35. urodzin Maffashion. Solenizantka padła z wrażenia.

W życiu Maffashion ostatnio było wiele zawirowań. Głośny rozpad związku z Sebastianem Fabijańskim i związane z tym afery, sprzedaż ich wspólnego domu, przeprowadzka do nowego mieszkania, a także kiełkujące nowe uczucie do operatora Mateusza, aspirującego rapera. 22 września influencerka skończyła 35 lat. W jednym z najnowszych postów na Instagramie pochwaliła się, jaką niespodziankę z tej okazji przygotowali dla niej przyjaciele i nowy partner. Aż padła z wrażenia.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion ma cudownych przyjaciół. Zorganizowali jej niespodziankę z okazji urodzin  

Celebrytka ostatnio zorganizowała wspaniałe przyjęcie urodzinowe z okazji drugich urodzin syna Bastiana. Teraz przyszła kolej, aby sama tego doświadczyła. Nowy partner Mateusz oraz przyjaciele urządzili przyjęcie-niespodziankę dla jubilatki w jej nowym, pięknie urządzonym mieszkaniu. Wszystko zostało nagrane, a Kuczyńska chętnie podzieliła się tą chwilą z obserwatorami na Instagramie.

Tego się serio nie spodziewałam. Więcej niż tysiąc słów. Uwielbiam was - napisała pod nagraniem.
 

Na filmiku widzimy przyjaciół Kuczyńskiej, którzy czekają na celebrytkę z kwiatami w salonie. Niczego nieświadoma Maffashion weszła do domu z synem oraz partnerem. O obecności gości dowiedziała się dopiero wtedy, kiedy zaczęli śpiewać "Sto lat". Kuczyńska aż podskoczyła. Padła na podłogę i przytuliła Bastiana. W tym czasie partner Mateusz wyciągnął telefon i zaczął nagrywać. Na influencerkę czekał tort i balony, a także życzenia nagrane przez przyjaciół, które zostały puszczone na telewizorze.

Maffashion Julia KuczyńskaMaff opowiedziała o przeprowadzce i sprzedaży starego domu. Jak zareagował jej syn?

Więcej o: