TO KONIEC! Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. Wyciekły szczegóły

Maffashion i Sebastian Fabijański nie są już parą. Podobno próbowali terapii, ta jednak nie przyniosła efektów.

O tym, że Maffashion i Sebastian Fabijański przechodzą kryzys, mówiło się od dawna. Plotki nasiliły się zwłaszcza w marcu tego roku, kiedy wybuchła głośna afera, której bohaterami byli Rafalala i rapujący aktor. Celebrytka miała spędzić z aktorem wieczór, a później pochwaliła się tą informacją w mediach społecznościowych. Początkowo mężczyzna mówił, że to akcja promocyjna filmu (reżyserka produkcji nic o tym nie wiedziała). W poniedziałek, 4 czerwca wydał jednak oświadczenie, informując, że jest szantażowany. Plotek o rozstaniu nie uciszył też fakt, że para pojawiła się ostatnio na jednym evencie, ale się unikała. Teraz wszystko jest już jasne.

Zobacz wideo Maffashion chciała zapłacić, by nie publikowano jej zdjęć w ciąży [PLOTKERSI EXTRA]

Maffashion i Sebastian Fabijański nie są już w związku

Pudelek donosi, że Maffashion i Sebastian Fabijański nie są już razem. 

Julka zaczęła się od niego dystansować zaraz po narodzinach dziecka. Fabijański poczuł się odtrącony i miał świadomość, że zupełnie do siebie nie pasują - powiedział informator portalu.

Para podobno próbowała ratować relację. 

Związek Julii i Sebastiana nie układał się od długich miesięcy. Próbowali terapii, ale nie przyniosło to skutku - czytamy. 

Informator portalu donosi także, że aktor odreagowywał trudną sytuację rodzinną, imprezując. Właśnie wtedy miało dojść do jego spotkania z Rafalalą.

Przypomnijmy, Maffashion i Sebastian Fabijański doczekali się syna. Bastek przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku.

Żadne z zainteresowanych nie wydało oficjalnego oświadczenia na temat rozstania. Fabijański, pisząc o tym, że jest szantażowany, wspomniał jedynie, że niebawem opowie, jak układa się jego relacja z Kuczyńską. Po tym 34-latka została zasypana w komentarzach na Instagramie pytaniami, czy jest jeszcze z ojcem swojego dziecka. Milczała, odpowiadała jedynie na uwagi dotyczące stylizacji. My również napisaliśmy do Julii z prośbą o komentarz. Dotąd czekamy na odpowiedź. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.