Maffashion i Sebastian Fabijański się rozstali?! Przyszli na event, a ich zachowanie zaskakuje

Maffashion i Sebastian Fabijański pojawili się na otwarciu salonu fryzjerskiego Gaba Hair Story. Jeden z naszych informatorów zauważył, że para nie zrobiła sobie wspólnego zdjęcia na ściance. To nie koniec.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Maffashion i Sebastian Fabijański przyszli na otwarcie salonu fryzjerskiego przyjaciółki blogerki, Gabrieli Zalewskiej. Podczas wydarzenia zapozowali na ściance, ale... nie razem. Nasz informator zauważył także, że para nie miała ze sobą za dobrego kontaktu. Padły mocne słowa.

Zobacz wideo Maffashion w żółtej mini bryluje na evencie znanej marki

Kłopoty w raju? Maffashion i Sebastian podobno dziwnie się zachowywali na evencie

Otwarcie salonu  fryzjerskiego Gaba Hair Story przyciągnęło na ściankę wiele gwiazd, blogerek i celebrytów. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Patricia Kazadi, Red Lipstick Monster, Reni Jusis, czy dawno niewidziani razem: Maffashion i Sebastian Fabijański.

Otwarcie salonu GABA HAIR,Otwarcie salonu GABA HAIR, East News

To właśnie para najbardziej zaskoczyła jednego z obecnych na imprezie obserwatorów. Zauważył niepokojące zachowanie blogerki i aktora, którzy nie mieli ochoty na wspólną fotografię na ściance. Później informator przekazał nam, że para nie rozmawiała ze sobą. Mieli także unikać nawiązywania ze sobą kontaktu wzrokowego.

Skandal - Maffashion i Sebastian Fabijański

Warto wspomnieć, że w połowie marca wybuchła głośna afera, w której pierwsze skrzypce grała Rafalala i Sebastian Fabijański. Kobieta miała spędzić z aktorem wieczór, a później pochwaliła się tą informacją w mediach społecznościowych. Później sami zainteresowani powiedzieli, że nagranie i InstaStories, które udostępniła Rafalala, to była akcja promująca najnowszy film z udziałem aktora. Całą sprawę skomentowała sama reżyserka, która zapewniła, że nie miała pojęcia o tego typu promocji produkcji. Po jakimś czasie sprawa ucichła, a blogerka i aktor nadal pokazują wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio coraz częściej w kuluarach plotkuje się o kryzysie w ich relacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.