Maffashion sprzedaje dom. "Chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maffashion wystawiła na sprzedaż dom. Jak dowiedział się Plotek, nie wyobraża sobie dalej mieszkać w miejscu, które urządzała razem z Sebastianem Fabijańskim.

Maffashion i Sebastian Fabijański nie są już razem. O ich kryzysie mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak oboje nie odnosili się do plotek. Atmosferę wokół ich związku znacznie podkręciły nagrania, które w marcu opublikowała Rafalala, a na których można było rozpoznać aktora. Po kilku tygodniach od ich upublicznienia wyszło na jaw, że Fabijański jest szantażowany. W głośnym wywiadzie opowiedział o tym, co zaszło między nim a celebrytką, a także przyznał się do zdrady. Teraz okazuje się, że blogerka i aktor pozbywają się pamiątek po sobie.

Robert Lewandowski Natalia SiwiecLewandowski wybrał Majorkę, a Chodakowska Grecję. Zagraniczne domy polskich gwiazd

Zobacz wideo Tak wygląda dom, który sprzedaje Maffashion

Maffashion sprzedaje dom

Sebastian Fabijański już sprzedał pierścionek zaręczynowy, który oddała mu Maffashion. Teraz sprawy we własne ręce wzięła Maffashion i zdecydowała się sprzedać dom. Nasz informator donosi, dlaczego Julia Kuczyńska zdecydowała się na taki krok, choć w sumie to oczywiste:

Maffashion nie wyobrażała sobie, by mieszkać w domu, który urządzała razem z Sebastianem Fabijańskim. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że przez wzgląd na syna będzie miała z nim styczność już na zawsze, ale chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości - dowiedział się Plotek.

Małgorzata RozenekRozenek zapytana przez dziennikarza o granice prywatności. "Nie rozumiem pytania"

Sebastian Fabijański i Maffashion wprowadzili się do domu, położonego w miejscowości Konstancin-Jeziorna, w sierpniu zeszłego roku. Ma ponad 200 m2, jest urządzony bardzo nowocześnie. W ważnych miejscach znalazły się obrazy, które namalował aktor.

ZOBACZ TEŻ: Była partnerka Ellen DeGeneres pod wpływem narkotyków spowodowała wypadek. Jest w stanie krytycznym. "Nie przeżyje"

Więcej o: