Była partnerka Ellen DeGeneres pod wpływem narkotyków spowodowała wypadek. Jest w stanie krytycznym. "Nie przeżyje"

Pojawiły się nowe informacje na temat Anne Heche. Wiadomo również, pod wpływem jakich substancji aktorka prowadziła samochód.

Na początku sierpnia media podały, że Anne Heche spowodowała poważny wypadek. Aktorka wjechała w budynek mieszkalny w Los Angeles, po czym jej auto stanęło w płomieniach. 53-latka próbowała uciec, ale została powstrzymana przez służby, które pojawiły się na miejscu zdarzenia. Niedługo później trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej niedotlenienie mózgu oraz poważne uszkodzenie płuc. W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie wypadku i jej stanu.

Aneta Zając, Agnieszka ChylińskaAneta Zając boi się wieszaków, a Cameron Diaz klamek. Na jakie fobie cierpią gwiazdy?

Zobacz wideo Doda komentuje zatrzymanie Beaty Kozidrak

Anne Heche pod wpływem narkotyków spowodowała poważny wypadek. Jej stan jest krytyczny

W wydanym oświadczeniu rodzina Anne Heche napisała, że lekarze nie dają jej szans na przeżycie. Oprócz tego poinformowano, że zgodnie z wolą aktorki podjęto decyzję w sprawie jej organów. 

W wyniku wypadku Anne Heche doznała ciężkiego uszkodzenia mózgu i pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym. Nie oczekuje się, że przeżyje. W związku z podjętą przez nią dawno decyzją o oddaniu narządów obecnie jest podtrzymywana przy życiu w celu ustalenia, które z nich są możliwe do pobrania. 

W dalszej części rodzina aktorki podziękowała za wsparcie oraz skierowała kilka słów do pielęgniarek i lekarzy.

Chcemy podziękować wszystkim za życzenia i modlitwy w intencji powrotu Anne do zdrowia oraz podziękować oddanym lekarzom i wspaniałym pielęgniarkom opiekującym się Anne w Grossman Burn Center w szpitalu West Hills.

Wcześniej informowano, że najprawdopodobniej aktorka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Prawda okazała się jednak inna. Jak podaje "Independent", z raportu toksykologicznego wynika, że w jej krwi wykryto dwie substancje: kokainę i fentanyl.

Anne Heche między innymi wystąpiła w takich filmach jak "Donnie Brasco", "Koszmar minionego lata" oraz "Fakty i akty".  Aktorka przed laty spotykała się z Ellen Degeneres. W przeszłości Anne Heche przeżyła prawdziwe dramaty. Jej ojciec zmarł na AIDS, a jej brat zginął w wypadku samochodowym. 

One dokonały coming outuOne dokonały coming outu. Zillmann, Lynch i uczestniczka programu TVP

Więcej o: