Piotr Mróz oświadczył się ukochanej. "Powiedziała TAK przed Matką Bożą". Patrzymy na pierścionek

Piotr Mróz wybrał szczególne miejsce na oświadczyny. Religijny aktor zdecydował się uklęknąć przed ukochaną w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Piotr Mróz zaistniał dzięki grze w chętnie oglądanych serialach, takich jak "Barwy Szczęścia", czy "Gliniarze". Prawdziwą popularność dał mu jednak udział w "Tańcu z gwiazdami". Chociaż przez wielu nie był typowany na zwycięzcę, to ostatecznie zdobył Kryształową Kulę.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Piotr Mróz oświadczył się Agnieszce Wasilewskiej. Zrobił to w szczególnym miejscu

Mróz od kilku lat związany jest z modelką Agnieszką Wasilewską. Para ma za sobą burzliwą przeszłość - na jakiś czas piękna brunetka i aktor się rozstali. Najwidoczniej jednak życie w pojedynkę im nie służyło, gdyż po kilku miesiącach wrócili do siebie. Teraz ich związek wszedł na nowy etap - zdobywca Kryształowej Kuli postanowił oświadczyć się ukochanej. Przed Wasilewską uklęknął w nietypowym miejscu.

 
Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą, w Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe - czytamy w opisie pod fotografią.

Piotr Mróz często mówi o wierze. "Żyję w grzechu!"

Nie od dziś wiadomo, że Piotr Mróz jest osobą głęboko wierzącą. Aktor na temat religii wypowiadał się podczas wywiadu z portalem Jastrząb Post. Przyznał wtedy, że życie w niesakramentalnym związku jest dla niego pod pewnym względem uciążliwe.

Jestem katolikiem, ale jestem też człowiekiem i nie robię z siebie świętego. Kościół to miejsce, gdzie człowiek powinien szukać drogowskazu na życie, żeby znaleźć właściwą drogę, która prowadzi również do miłości i szacunku wobec bliźniego. Żyję z kobietą, ale jeszcze nie mam ślubu, więc… żyję w grzechu!

Piotrowi Mrozowi i jego ukochanej życzymy wszystkiego dobrego!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.