Księżna Charlene paraduje w dziwnej tunice na wyścigu F1. Przestarzały wzór nie zdał egzaminu

Księżna Charlene po bardzo trudnej chorobie i pobycie w listopadzie 2021 roku na oddziale zamkniętym pojawiła się na wyścigu Formuły 1 w Monako. Miała piękny makijaż, ale jej stylizacja nie zdała modowego testu.

Więcej artykułów na temat stylizacji gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Księżna Charlene pojawiła się niedawno na wyścigu Formuły 1 w Monako z mężem, księciem Monako - Albertem II. Na fotografiach wyglądała na zadowoloną, ale jej stylizacja niespecjalnie przypadła nam do gustu. 

Zobacz wideo Księżna Charlene pokazała nagranie z dziećmi na Instagramie

Księżna Charlene pochwaliła się stylizacją podczas wyścigu F1 w Monako. Coś tu ewidentnie nie gra

Księżna Monako na wydarzenie wybrała niebieską tunikę w abstrakcyjny wzór. Dobrała do tego białe spodnie oraz czarne szpilki w szpic. Uzupełniła całość świetnym makijażem: usta pomalowała krwistoczerwoną szminką, a wizaż oczu ograniczyła do niezbędnego minimum. Mimo ciekawej oprawy, jeżeli chodzi o dodatki, cały "look" nie zdał modowego testu. Tunika wygląda jak wyciągnięta z potężnej szafy pełnej mało urodziwych piżam. Nie do końca pomogły tutaj spodnie, które nie są najciekawszym rozwiązaniem w przypadku takich stylizacji. 

Znani na GP MonakoZnani na GP Monako Piovanotto Marco/ABACA / &Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Księżna Charlene - choroba 

Księżna Charlene Grimaldi, nazywana "najsmutniejszą księżną świata", przechodziła w ostatnich latach trudny czas. W listopadzie 2021 roku trafiła na oddział zamknięty do nieznanego ośrodka po tym, jak wróciła do domu po dziesięciomiesięcznym pobycie w RPA. Książę Albert II stwierdził wtedy:

Rzecz jasna, pojawiły się konsekwencje różnych zabiegów i procedur, które przeszła. To był zdecydowanie powód obecnej sytuacji, ale w tej chwili wolałbym nie udzielać więcej informacji. Mogę za to powiedzieć, że była niewyobrażalnie zmęczona. Nie spała i nie jadła za dobrze przez kilka dni. Straciła dużo na wadze, przez co była podatna na inne potencjalne dolegliwości. Przeziębienie, grypę, albo, broń Boże, COVID.

Nie bagatelizuj pierwszych objawów. Dbaj o zdrowie psychiczne! 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania.

Kryzysowy Telefon Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej zdjęć stylizacji księżnej Monako obejrzysz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.