Aktorzy tkwią na bezrobociu przez Antka Królikowskiego. "Wielu bardzo się niecierpliwi" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Antek Królikowski zniknął z show-biznesu, ale nie oznacza to, że nadal nie stwarza problemów. Przez jego nieobecność cierpią aktorzy serialu "Mecenas Porada". Mamy komentarz osoby związanej z produkcją.

Bądź na bieżąco. Więcej o serialach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ostatnimi czasy twarz Antka Królikowskiego nie schodziła z pierwszych stron gazet. Najpierw został zlinczowany za porzucenie ciężarnej żony, a następnie za zorganizowanie gali MMA, w której mieli bić się sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. W efekcie licznych kontrowersji skompromitowany aktor zapowiedział, że chwilowo usuwa się w cień. Zdradził także, że ma problemy zdrowotne. Jak się okazuje, gwiazdor będzie miał do czego wracać po powrocie ze społecznego wygnania. Ilona Łepkowska zapowiedziała, że nie widzi problemu, aby zatrudnić Królikowskiego w przyszłości. Na rękę aktorowi poszli także producenci serialu "Mecenas Porada". Wstrzymali produkcję drugiej transzy, co spotkało się z oburzeniem innych aktorów zaangażowanych w serial.

Zobacz wideo Antek Królikowski przeprosił, zrezygnował z pracy z federacją i zapowiedział, że znika całkiem na jakiś czas

Przez Antka Królikowskiego aktorzy serialu "Mecenas Porada" są na przymusowym bezrobociu

Nowa produkcja Polsatu cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród widzów.  Po czterech pierwszych tygodniach emisji serial oglądało średnio 728 tys. widzów, wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Główną bohaterką jest Katarzyna Porada (w tej roli dawno niewidziana Aleksandra Domańska), która właśnie zdała egzamin adwokacki. Po zakończeniu pierwszego sezonu poinformowano, że losy młodej pani adwokat doczekają się kontynuacji. Jednak na kolejne odcinki musimy poczekać znacznie dłużej, a wszystko przez Antka Królikowskiego.

Aktor wystąpił w pierwszym sezonie i ma pojawić się w drugim. Niestety, przez jego niedyspozycyjność zdjęcia zostały wstrzymane. Nie wiadomo, kiedy aktorzy wrócą na plan. Jest to wyjątkowo kłopotliwe, ponieważ dla niektórych jest to jedyna produkcja, w której występują, a bez nagrań nie ma gaży. Osoba związana z produkcją przybliżyła nam problem.

Produkcja serialu "Mecenas Porada" już dawno podjęła decyzję o kontynuacji i nakręceniu drugiej transzy. Ale teraz przesunęła termin rozpoczęcia zdjęć z powodu Antka Królikowskiego. Jego postać była w pierwszym sezonie i jest uwzględniona w wielu odcinkach sezonu drugiego. Tymczasem aktor robi sobie przerwę od show-biznesu, bo chce się wyciszyć po tym, jak stał się bohaterem serii negatywnych dla siebie afer. Produkcja to rozumie, dlatego chciała pójść aktorowi na rękę - zdradza w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników produkcji serialu "Mecenas Porada".

Kłopot w tym, że pozostali aktorzy serialu nie są już tak entuzjastycznie nastawieni do tego pomysłu. 

Tymczasem inni aktorzy się niecierpliwią, czekają na pierwszy klaps, bo dla nich oznacza to przedłużające się bezrobocie. Zwłaszcza ci, dla których "Mecenas Porada" to jedyny serial, w którym biorą teraz udział. Wszyscy oni zagrają w drugiej transzy, tyle że nie wiadomo, kiedy ona ruszy. Widzowie na pewno zobaczą takie gwiazdy jak: Aleksandra Domańska, Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Marta Dąbrowska, Monika Krzywkowska - usłyszeliśmy.

Uważacie, że to dobre rozwiązanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.