Synowie Rozenek byli na Paradzie Równości. Staś niósł tęczową parasolkę. "Jesteś wielki"

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek dodał na Instagramie zdjęcia z Parady Równości, na których trzyma tęczową parasolkę. Pojawiły się pytania co do jego orientacji seksualnej, na które postanowił odpowiedzieć.

W miniony weekend ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Wzięło w niej udział wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek, której towarzyszyli trzej synowie. Wszyscy mieli ze sobą tęczowe elementy. 15-letni Stanisław, który dotrzymywał kroku mamie, dodał na Instagramie zdjęcia z pochodu - zapozował na nich z tęczową parasolką. Tym samym wywołał zainteresowanie internautów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na Paradzie Równości 2021

Syn Małgorzaty Rozenek odpowiada na pytanie o orientację

Stanisław Rozenek, podobnie jak mama, prowadzi konto na Instagramie. Zdjęcia z Parady Równości podpisał:

Happy pride month. #loveislove.

Jeden z obserwujących zareagował na fotki z tęczową parasolką, nie kryjąc zaskoczenia. Przekonany, że na Paradę wybierają się tylko osoby nieheteronormatywne, wprost wyraził swoją wątpliwość co do orientacji Stasia.

Myślałem, że jesteś hetero - napisał jeden z internautów, komentując zdjęcia.

15-latek odpowiedział, nie pozostawiając wątpliwości.

Jestem, tylko wspieram Paradę Równości - odpowiedział Stanisław Rozenek.

Pod swoim postem zebrał wiele pochwał za to, że wspiera tolerancję i różnorodność.

Oby takich jak Stasiu było więcej, z tolerancją i mądrością. Super Staś.
Rodzice bardzo dobrze cię wychowali.
Jesteś wielki - napisali internauci na Instagramie.

Stanisław jest najstarszym synem Małgorzaty Rozenek z pierwszego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Para ma jeszcze młodszego syna - 11-letniego Tadeusza. Z kolei z małżeństwa z Radosławem Majdanem gwiazda ma syna Henryka, który niedawno skończył rok. Wielokrotnie pisała w mediach społecznościowych, że jest dumna ze swoich dzieci. Chętnie pokazuje się w ich towarzystwie i promuje swoje pociechy w internecie. Niedawno pochwaliła się, że Stanisław zaprojektował dla niej marynarkę. 15-latka ciągnie w artystyczną stronę. Stawia też pierwsze kroki w fotografii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.