Celia Jaunat wspiera Grzegorza Krychowiaka, ale nie interesuje ją piłka nożna. "Nie oglądam meczów, nie znam nawet jego kolegów z klubu"

Już dzisiaj mecz, w którym reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją. Nadal część wiernych kibiców wierzy, że biało-czerwoni odniosą sukces. Wielu Polaków zamierza śledzić dzisiejsze starcie. Żona jednego z członków naszej reprezentacji raczej odpuści, bo piłka nożna jej nie interesuje.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat są jedną z tych par w polskim show-biznesie, które cieszą się można by rzec sukcesywnie rosnącą popularnością. I choć małżonkowie pobrali się dopiero w 2019 roku, ich relacja sięga czasów, w których żadne z nich nie mogło jeszcze mówić o ogromnej rozpoznawalności. Teraz nie mogą narzekać na zainteresowanie ze strony mediów i często udzielają wywiadów. W jednym z nich partnerka piłkarza zdradziła, że nie do końca interesuje ją ten sport.

Zobacz wideo Celia Jaunat zaprezentowała się w nowej fryzurze. Teraz ma grzywkę

Celia Jaunat nie ogląda meczów piłki nożnej

Partnerki piłkarzy niemal za każdym razem kibicują swoich partnerom podczas meczów i często chwalą się tym w mediach społecznościowych. Pokazują, jak oglądają mecze w telewizji, albo jak obserwują je z trybun. Celia Jaunat wręcz przeciwnie. Nie ukrywa, że to nie jest dla niej ciekawa rozrywka.

Nie oglądam meczów, nie śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży, nie znam nawet jego kolegów z klubu. Czasami Greg coś mi opowiada: Wiesz, Marco to, Neymar tamto.... A ja na to: Ale kto to jest?. No nie wierzę! Żartujesz chyba! Przecież to mój kolega z drużyny, gram z nim..." - powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva"

Grzegorz Krychowiak był początkującym piłkarzem, a Celia studentką zarządzania

21-letni Grzegorz Krychowiak poznał swoją przyszłą żonę podczas pobytu we Francji. Grał wówczas dla na wypożyczeniu w klubie z Bordeaux. Do ich spotkania doszło przez przypadek. Celia studiowała wtedy zarządzanie i marketing, a praktyki odbywała w salonie firmy z luksusowym wyposażeniem do łazienek w Bordeaux. "Krycha" przyszedł tam na zakupy, a dokładnie kupić kafelki. Co oprócz wyglądu pomogło Krychowiakowi w zdobyciu zainteresowania Celii? Akcent. Więcej o tym tutaj.

Początkowo piłkarz nie chciał zdradzić Celii, czym zajmuje się na co dzień, dlatego też swojej ukochanej przedstawił się jako student. Gdy prawda wyszła na jaw, młoda Francuzka nie zmieniła jednak nastawienia do Krychowiaka, towarzysząc mu w kolejnych latach jego rozwijającej się kariery. 

I chociaż rodzice Celii byli niezbyt zadowoleni z ich rozwijającej się relacji, po pewnym czasie przekonali się do przyszłego zięcia, który ze względu na ugruntowaną pozycję w świecie piłki nożnej zaczął zarabiać coraz więcej. Para zamieszkała razem, gdy ukochana piłkarza ukończyła studia i obroniła dyplom.

Celia i Grzegorz zaręczyli się w 2017 roku na wyspach Bora-Bora, a dwa lata później wzięli wystawny ślub w Omanie. Za apartament z prywatnym basenem, w którym przebywali, przyszło im zapłacić około 6 tysięcy złotych za noc. Noc poślubną spędzili w Kenii, gdzie pomimo otaczającej ich dzikiej przyrody nie mogli narzekać na brak luksusów. 

Dziś oboje realizują swoje marzenia, jednocześnie nie szczędząc pieniędzy na egzotyczne podróże. Celia prowadzi dobrze prosperujący profil na Instagramie oraz pracuje jako modelka. Grzegorz Krychowiak natomiast zajmuje się tym, co od najmłodszych lat stanowiło jego największą pasję, a mianowicie piłką nożną. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.