Małgorzata Rozenek pęka z dumy. Syn podarował jej marynarkę własnego projektu. Fani zgodni: Zdolna bestia

Małgorzata Rozenek świętowała Dzień Matki na wakacjach w Meksyku. W kwiecistej marynarce od syna wygląda świetnie. "Zdolna bestia z tego Stanisława" - komentują fani.

Dwa tygodnie temu Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że po raz kolejny wylatuje na dłuższy urlop z całą rodziną, najbliższymi współpracownikami oraz nianią Henia. Od kilku dni raczy fanów pięknymi, meksykańskimi widokami. To właśnie tam 11. urodziny celebrował Tadeusz, a 26 maja gwiazda została obsypana prezentami z okazji Dnia Matki. Stanisław postawił na własnoręczną robótkę.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od Stanisława. Zaprojektował jej marynarkę w kwiaty

Małgorzata Rozenek pęka z dumy. Najstarszy syn uszył jej marynarkę 

Małgorzata Rozenek dzielnie relacjonuje fanom, co się u niej dzieje. Nagrywa Henryka, który uczy się pływać, Radosława, który bawi się w modela na plaży oraz starszych synów, którzy robią im zdjęcia. W środę natomiast Instagram "Perfekcyjnej" zdominowały nagrania, które uwieczniały, jak Tadeusz i Stanisław wręczają jej prezenty z okazji Dnia Matki. Najstarszy syn uszył jej jasną marynarkę w fioletowe kwiaty. Małgorzata była na tyle zachwycona upominkiem, że szybko go przyodziała i zapozowała w nim.

Dla każdej mamy nie ma lepszego prezentu niż szczęśliwe i samorealizujące się dzieci. Jestem dumna z siebie, że jako mama pozwalam moim synom gonić swoje marzenia. Mam na sobie marynarkę projektu i wykonania Stanisława, który artystycznie realizuje się na wielu polach. Tadeusz wręczył mi przepiękny bukiet z lokalnych kwiatów, a Henio najsłodszego buziaka. Jestem przeszczęśliwa - napisała pod zdjęciami w nowej marynarce podekscytowana Rozenek.
 

Internauci nie szczędzili komplementów pod adresem tryskającej energią gwiazdy. Pochwały zebrał także Stanisław.

Naprawdę piękna marynarka, zdolny chłopak.
Ma pani śliczne dzieci i widać, że są dobrze wychowane. Można tylko pogratulować!
Piękne kolory, zdolna bestia z tego Stanisława.

Myślicie, że Małgorzata zdecyduje się wskoczyć w marynarkę od syna i zaprezentuje się w niej na jakiejś ściance? Oby. Tymczasem warto dodać, że w środę dopasowała do niej krótkie, dżinsowe szorty oraz białe klapki od Ralpha Laurena.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.