Syn Małgorzaty Rozenek skończył 11 lat. Tort klasyczny, ale Tadeusz był zafascynowany prezentem. "Co zdjęcie to więcej narodu"

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Małgorzata Rozenek zorganizowała Tadeuszowi urodziny w Meksyku, w którym właśnie przebywają. Nastolatek był nieco zaskoczony.

Małgorzata Rozenek urodziła wszystkie swoje dzieci na przełomie maja i czerwca. We wtorek 11 lat skończyła jej druga pociecha, Tadeusz. Nastolatek był zaskoczony niespodzianką, którą przygotowali mu w Meksyku bliscy. Gwiazda oczywiście wszystko zrelacjonowała w sieci. Wszyscy odśpiewali mu "Sto lat!".

Zobacz wideo

Syn Małgorzaty Rozenek skończył 11 lat. Tort klasyczny, ale Tadeusz był zafascynowany prezentem. "Co zdjęcie to więcej narodu"

Choć Małgorzata Rozenek chwaliła się ostatnio w mediach pomysłem na roczek Henryka, najpierw musiała zadecydować, jak urodzinowy dzień zorganizuje starszemu synowi. 24 maja Tadeusz skończył 11 lat. Nie zabrakło tortu oraz pokazu sztucznych ogni. Chłopiec zasłużył nawet na odrębny post na instagramowej tablicy swojej mamy. Pozuje sam, z braćmi oraz z mamą i ojczymem, przeglądając prezenty, którymi był wyraźnie zafascynowany.

Tadeusz, królu! Sto lat! Kochamy cię najbardziej na świecie - napisała w opisie podekscytowana Rozenek.
 

W komentarzach nie zabrakło komplementów oraz życzeń skierowanych w stronę solenizanta.

Fajne te twoje chłopaki!
Spełnienia marzeń.
Wszystkiego najlepszego dla syna! - pisali fani Małgorzaty.

Jak już daliśmy do zrozumienia, synowie Małgorzaty Rozenek to zodiakalne bliźnięta. Najstarszy z chłopców - Stanisław, przyszedł na świat 4 czerwca, Tadeusz urodził się 24 maja, a Henryk będzie świętował urodziny sześć dni po najstarszym bracie.

ZOBACZ TEŻMałgorzata Rozenek nie ochrzci Henia. "Kościół nie akceptuje in vitro, a dzięki temu mam trzech synów". Są też inne powody

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.