Syn Małgorzaty Rozenek pozuje w spodniach, które sam uszył. Połączył je z marynarką ze sklepu "Perfekcyjnej"

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka opublikował zdjęcie w marynarce z kolekcji mamy. Dodatkowo pokazał wcześniej uszyte przez siebie spodnie.

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie projekty swojego najstarszego syna Stanisława. Okazało się, że 14-latek fascynuje się modą i sam zaprojektował, a później uszył parę spodni. To jednak nie koniec. Teraz zestawił je bowiem z marynarką ze sklepu znanej mamy. Co ciekawe "Perfekcyjna" podobno "zatrudniła" syna do pomocy przy projektach swojej marki ubrań.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek idzie na policję. „Byłam zaskoczona, jak ktoś dobrze to zmontował”

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pozuje przed lustrem w skromnym swetrze. Jego cena zwala z nóg

Stanisław Rozenek prezentuje projekty

Małgorzata Rozenek parę dni temu ogłosiła na swoim Instagramie, że stworzyła własną markę ubrań. Podczas instagramowego streamu na chwilę wcieliła się w roli modelki i prezentowała na sobie niektóre ubrania. "Perfekcyjna" zachwycała się produktami, wskazując na ich uniwersalne kroje. O zdjęcie w najnowszym produkcie ze sklepu mamy pokusił się także Stanisław. 14-latek zapozował w marynarce Mrs. Drama i kraciastych spodniach.

Spodnie, które uszyłem i marynarka - podpisał opublikowane zdjęcie.
 

Internautom bardzo spodobał się look Stanisława. Ich zdaniem chłopak wygląda świetnie i ma spory talent.

Super, że masz pasję. 
Świetnie!
Super Stasiu, Zgłoszę się do Ciebie - komentują fani.

Katarzyna Skrzynecka, Bartek KasprzykowskiKatarzyna Skrzynecka odpowiada na atak Bartka Kasprzykowskiego

Warto dodać, że to nie jedyna umiejętność 14-latka. Stanisław pilnie uczy się języka francuskiego, a także pięknie rysuje i robi wspaniałe zdjęcia. Jak widać mógłby też zrobić karierę w modelingu. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek tłumaczy się z podobieństwa projektów do strojów Oli Żuraw. Gwiazda "Top Model" wydała oświadczenie. "Nikogo nie oczerniam"

Więcej o: