Joanna Przetakiewicz sprzedaje willę za 13 milionów! Pokazała jej wnętrze. "To polskie Beverly Hills"

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swoją luksusową rezydencję w Konstancinie-Jeziornie. Posiadłość wyceniona na 13 milionów złotych ma ponad 700 metrów kwadratowych. Projektantka zaprosiła do stuletniej willi kamery i pośrednio zachęcała do jej kupna w "Dzień dobry TVN".

Joanna Przetakiewicz jest właścicielką trzech nieruchomości: luksusowego apartamentu na Żoliborzu, mieszkania w Londynie oraz stuletniej rezydencji w podwarszawskim Konstancinie. Odkąd projektantka zamieszkała w ekskluzywnej willi ukochanego (Rinke Rooyens), powoli pozbywa się swoich posiadłości. Lokum w stolicy wystawiła na sprzedaż (po uprzedniej zniżce) za, bagatela, dziewięć milionów złotych, natomiast dom w obleganym przez gwiazdy mieście wyceniła na 13 milionów złotych. Joanna zareklamowała rezydencję w materiale filmowym nagranym dla "Dzień dobry TVN". Budynek robi wrażenie?

instagram.com/joannaprzetakiewiczLuksusowa rezydencja Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa wystawiona na sprzedaż. Cena zwala z nóg

Joanna Przetakiewicz zachwala swoją posiadłość w Konstancinie

Projektantka zaprosiła kamery do podwarszawskiej rezydencji, której chce się pozbyć za kilkanaście milionów złotych. Nieruchomość przetrwała II wojnę światową, a nad jej renowacją czuwał sam szef budowy Zamku Królewskiego. 

Ten dom jest jak przeniesiony z Riwiery Francuskiej, w zasadzie brakuje tu tylko palm. Budynek ma dokładnie 101 lat. Tu się nigdy nic złego nie wydarzyło, nie było nigdy żadnych bombardowań. Ten dom nie był nigdy podzielony na wiele mieszkań komunalnych. Wszyscy właściciele bardzo o tę nieruchomość dbali - opowiadała Przetakiewicz. 

Posiadłość Joanny PrzetakiewiczPosiadłość Joanny Przetakiewicz screen 'Dzień dobry TVN'

Zaczęłam go remontować, ale trochę mnie to przerosło. W związku z tym zebrałam znakomitą ekipę i architektów. Przede wszystkim szefem budowy był szef budowy Zamku Królewskiego - zaznaczyła w dalszej części materiału filmowego. 

Posiadłość Joanny PrzetakiewiczPosiadłość Joanny Przetakiewicz screen 'Dzień dobry TVN'

Założycielka domu mody La Mania wspomniała również o prestiżowej lokalizacji posiadłości. Mowa o Konstancinie-Jeziornie, czyli chętnie zamieszkiwanej przez gwiazdy podwarszawskiej miejscowości. 

To takie polskie Beverly Hills - zachwalała.

Martyna Kondratowicz z 'Hotelu Paradise'Martyna z "Hotelu Paradise" przed operacjami. "Zupełnie inna osoba"

Dlaczego Joanna chce pozbyć się nieruchomości?

Zdecydowałam, że ten dom sprzedam, kiedy wprowadziliśmy się do domu Rinke, który jest tuż obok, uwielbiamy go. Moja willa ma 770 metrów kwadratowych i działka ma 4 tysiące. - tłumaczyła w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN". 

Skusilibyście się na kupno tak ekskluzywnej willi?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz chce przekazać suknie ślubne partnerkom synów? To piękne projekty!
Więcej o: