Luksusowa rezydencja Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa wystawiona na sprzedaż. Cena zwala z nóg

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wystawili na sprzedaż ekskluzywną willę w Konstancinie. Jej szczęśliwy nabywca będzie musiał zapłacić zawrotną kwotę.

Jeszcze niedawno mogliśmy usłyszeć o tym, że Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż jedną ze swoich luksusowych nieruchomości. Chodziło wówczas o ekskluzywny apartament na Żoliborzu, który projektantka wystawiła za cenę dziesięciu milionów złotych. Po czasie zdecydowała się opuścić tę kwotę o okrągły milion, co jednak nie wpłynęło wzrost zainteresowania wśród kupujących. Niemałym zaskoczeniem okazała się więc wiadomość o sprzedaży kolejnej posiadłości, tym razem należącej do partnera Joanny Przetakiewicz, Rinke Rooyensa. 

Zobacz wideo Przepis na udany związek według Joanny Przetakiewicz. "Jesteśmy z siebie nawzajem dumni"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens sprzedają ekskluzywną willę. Cena zwala z nóg

Willa, w której obecnie mieszkają małżonkowie, ma 670 m2 i znajduje się na działce o wielkości ponad trzech tysięcy metrów kwadratowych. Z ogólnodostępnego ogłoszenia zamieszczonego w sieci możemy wyczytać między innymi, że rezydencja składa się z czterech sypialni, z czego dwie posiadają wewnętrzne łazienki, a jedna- garderobę. Ponadto potencjalny właściciel będzie mógł korzystać z ogromnego salonu, podzielonego na trzy strefy, a także z domowego SPA. To natomiast wyposażone jest w kryty basen z podgrzewaną wodą, saunę czy pokój kinowy.

Koszt nabycia tej luksusowej posiadłości to ponad trzynaście milionów złotych. Warto również wspomnieć, że figuruje ona na rynku nieruchomości od 2019 roku, czyli niewiele krócej niż wystawiony na sprzedaż apartament Joanny Przetakiewicz. Trzy lata temu willa została także wyremontowana, dzięki czemu dziś robi jeszcze bardziej imponujące wrażenie. Przypomnijmy, że Joanna Przetakiewicz wyznała, że postanowiła sprzedać swój apartament, ponieważ od kilku miesięcy mieszka z partnerem w jego posiadłości w Konstancinie. Teraz jak widać, planują przeprowadzkę.

Wiele zdjęć rezydencji na swoim instagramowym profilu zamieszcza sama Joanna Przetakiewicz. Możecie je zobaczyć w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.