Joanna Przetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament. Zdradziła nam, o co chodzi z osobnym lokum dla pomocy domowej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz chce sprzedać mieszkanie na jednym z warszawskich osiedli. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, gdzie teraz mieszka oraz o co chodzi z lokum dla pomocy domowej.

Joanna Przetakiewicz już niemal od trzech lat stara się sprzedać piękny apartament na Żoliborzu. Pierwotna cena sięgała 10 milionów złotych, jednak na oficjalnym ogłoszeniu, które jest dostępne w sieci, widnieje już niższa cena. Dodatkowo, właścicielka marki modowej "La Mania" proponuje dwie komórki lokatorskie, dwa miejsca postojowe w garażu oraz osobną kawalerkę dla pomocy domowej o powierzchni 19 metrów kwadratowych.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz i Gazeta.pl razem dla WOŚP
Wszystkie komponenty wnętrza zostały starannie wyselekcjonowane, tak by poza walorem ponadczasowej elegancji, charakteryzowały się wysoką trwałością, a z wiekiem nabierały szlachetnej patyny. Łazienki wykończone zostały białym lub czarnym marmurem, blaty kuchenne wykonano z granitu lava, podłogi z drewna teakowego, stolarka okienna i drzwiowa, z egzotycznego palisandru. Ręczne wykończenie powierzchni posadzek, blatów i zabudów stałych, nadają najwyższy standard temu wyjątkowemu apartamentowi - czytamy w opisie agenta nieruchomości.

Przetakiewicz w rozmowie z Plotkiem opowiedziała nam nieco więcej na temat iście luksusowego lokum w centrum miasta.

Joanna Przetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament. Zdradziła nam, o co chodzi z osobnym lokum dla pomocy domowej

Gwiazda zdradziła nam, dlaczego zdecydowała się sprzedać apartament na Żoliborzu. Okazuje się, że to u Rinke czuje się teraz najlepiej.

O nowym mieszkaniu nie myślę. Dopiero od niedawna jestem gotowa sprzedać mój apartament. Od 10 miesięcy mieszkamy z Rinke u niego w domu w Konstancinie i wiem już na pewno, że tam chcę zostać. Ogród, las dla nas i czterech psów jest bezcenny. Pomimo, że dalej od centrum.

Joanna odniosła się także do lokum, które jest przygotowane specjalnie dla służby.

Słowo służba brzmi jak z XIX wieku. Stara era, nie aplikuje się do dzisiejszych czasów. To określenie jakiego używają agencje nieruchomości. Takie mieszkanie można wykorzystywać na wiele sposobów. Dla kogoś, kto pracuje u właściciela mieszkania lub zapraszanych gości.

Okazuje się, że w apartamencie mieszka aktualnie jeden z synów Przetakiewicz. Jednak ma on już inne plany na życie.

Najmłodszy syn tam mieszka. W niedalekiej przyszłości wszyscy będą mieli swoje niezależne mieszkania.

Myślicie, że znajdzie się chętny na kupno stylowego mieszkania od Joanny?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.