Melania dziękuje Bidenowi za wolność, Donald jako przegrana miss - internauci w formie! Media zalały memy po wyborach w USA

W sobotę wieczorem pojawiła się informacja, że Joe Biden zdobył wymagany próg 270 głosów elektorskich i został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Donald Trump nie ukrywa, że porażka to dla niego ogromny cios. Zgromadziliśmy kilka memów nawiązujących do tej sytuacji.

Donald Trump nie będzie sprawował funkcji prezydenta Stanów Zjednoczonych podczas kolejnej kadencji. W sobotę faktem stało się zwycięstwo Joe Bidena, który otrzymał wymaganą liczbę głosów. Trump jeszcze przed ostatecznym wynikiem zarzucał kontrkandydatowi i jego partii "kradzież wyborów" i sugerował oszustwo. Dziś, gdy już wiadomo, że faktycznie opuści Biały Dom internauci mają niezły ubaw i wciąż tworzą kolejnej memy nawiązujące do zaciętej walki Trumpa i przekonania o swoim zwycięstwie.

Donald Trump przegrał wybory - najlepsze memy

Polski rząd dotychczas chwalił się współpracą z Donaldem Trumpem i Stanami Zjednoczonymi, dlatego opóźniona informacja o wynikach wyborów i niejasne komunikaty pojawiające się państwowej stacji i wydaniach "Wiadomości" w TVP stały się powodem rozbawienia internautów.

Gdy Trump był prezydentem liczne wystąpienia publiczne u boku Melanii i ich wzajemny stosunek do siebie był wielokrotnie analizowany przez specjalistów i psychologów. Mówi się o nich nie tylko ze względu na pełniony przez polityka urząd, ale i z powodu krążących w sieci nagrań oraz zdjęć, które niejednokrotnie sugerowały kryzys w małżeństwie prezydenta USA i pierwszej damy. Internauci uważają, że przegrana Donalda może być "zielonym światłem" dla Melanii, która zdecyduje się wreszcie złożyć papiery rozwodowe. 

Zobacz też: Melania Trump znowu odtrąca rękę męża, Donald Trump jednak nie rezygnuje. Nagranie podbija sieć

Donald Trump jest od lat aktywnym użytkownikiem Twittera - i tym razem nie zawiódł fanów i często publikował tweety nawiązujące do oszustw w wyborach i wprost informował, że to on jest prawdziwym zwycięzcą. Czasem to było już za wiele - przed oficjalnymi wynikami amerykańskie stacje telewizyjne przerwały wypowiedź Donalda Trumpa.

Internauci mieli niezły ubaw i tegoroczne wybory z pewnością zostaną zapamiętane jako te, w których walka była prowadzona do samego końca, nawet w momencie, gdy nie było już o co walczyć. Donald Trump zapowiada pozwy związane z oszustwem Demokratów i Joe Bidena. Ah, co za emocje!

Zobacz wideo Szefowa misji OBWE w USA komentuje doniesienia o fałszerstwach
Więcej o:
Copyright © Agora SA