Natalia Siwiec pokazała kawałek ogrodu. Postawiła na zaskakujący dodatek. Internauci: Ten pomysł to majstersztyk

Natalia Siwiec wróciła z USA i zregenerowała siły. Co zrobiła jako pierwsze? Pokazała ogród! Naszą uwagę zwróciła jednak jego niecodzienna aranżacja.

Natalia Siwiec w połowie kwietnia wróciła do kraju ze Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy, że celebrytka zdecydowała się na męczącą, wieloodcinkową 40-godzinną podróż z Miami do Polski już po tym, jak wstrzymano ruch lotniczy w kraju. Po kilkudniowej regeneracji i porządnym odżywieniu modelka zapewniła fanów, że jest zdrowa. Teraz wróciła do swoich instagramowych obowiązków.

Zobacz wideo Natalia Siwiec opowiada o życiu rodzinnym

Natalia Siwiec pozuje przed lustrem

Na miejsce pierwszej "domowej" sesji po powrocie do kraju celebrytka wybrała własny ogród. Możemy zauważyć, że obszar przydomowego relaksu jest utrzymany w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Trzeba jednak przyznać, że lustro nie jest tym, co spotykamy w większości ogrodów! W samej zaś stylizacji Natalia Siwiec postawiła na mocny akcent - czerwone buty skutecznie przykuwają naszą uwagę i ciekawie grają z czernią sukienki.

Czarny i czerwony to idealne połączenie - napisała.
 

Obserwatorzy Natalii Siwiec docenili jej stylizację oraz lustro w ogrodzie:

Cudnie. Buty sztosik. Pewnie wygodne.
Ten pomysł z lustrami dookoła domu to majstersztyk.
Ale super pomysł - lustro w ogrodzie.

Niektóre komentatorki zwróciły jednak uwagę na bardzo istotną wadę takiego rozwiązania architektonicznego:

Tja, poczekajmy, aż zaczną w nie wpadać ptaki i się o nie zabijać - zauważyła jedna z fanek.

Komentatorkom nie sposób nie przyznać racji. Wygląda jednak na to, że Siwiec w najbliższym czasie raczyć będzie nas stylizacjami ze swojego ogrodu. Modelka przebywa bowiem w obowiązkowej, dwutygodniowej izolacji domowej, której muszą być poddani wszyscy przybywający z zagranicy Polacy.

Więcej o: