Natalia Siwiec pochwaliła się planem dnia. Ćwiczenia oddechowe, pilates, próby medytacji. Internauci pytają: A co robi Mia?

Natalia Siwiec mimo domowej izolacji stara się wykorzystywać produktywnie ten czas. Ze szczegółami opisała, jak wygląda jej normalny dzień w Miami.

Natalia Siwiec od dłuższego czasu jest w podróży. Przez sytuację panującą na świecie razem ze swoją rodziną nie może wrócić do Polski. Choć czasy są trudne, celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i z chęcią odpowiada na wszystkie pytania. Tym razem postanowiła spełnić prośbę swoich fanów i opisała, jak wygląda jej dzień.

Jak Natalia Siwiec spędza dzień?

Natalia ze szczegółami opisała każdą chwilę dnia, by pokazać i udowodnić, że nawet podczas domowej izolacji nie trzeba się nudzić. Jak widzimy, wykorzystuje każdą wolną chwilę. 

Dużo z was pytało o plan dnia: otwieram oczy; ćwiczenia oddechowe Wim Hofa; 1/2 litra wody z cytryną/witamina C i chlorella; śniadanie, oleje; pranie, sprzątanie, zabawy z Mią; obiad, suplementy; pilates, skakanka; zabawa z Mią; kolacja; książka/Netflix; próby medytacji; spanie - napisała.
 

Internauci nie kryją zaskoczenia tak produktywnym dniem Natalii. Wiele z nich wyraziło swój podziw w komentarzach. W końcu bycie aktywnym przez cały dzień nie jest wcale takie proste. 

Tak to można pożyć!
I taki plan to ja rozumiem! - czytamy.
Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec pozuje do zdjęć

Dodatkowo niektórzy z nich, zwrócili uwagę i zapytali, kto zajmuję się Mią, gdy Natalia wykonuje te wszystkie czynności. Celebrytka szczerze odpowiedziała.

A co robi Mia, gdy Ty jesteś zajęta? Jakie są jej ulubione zabawy? - napisała jedna z internautek.
Albo jest z tatą na basenie, albo ogląda bajki - odpisała.

Natalia Siwiec podróże

Natalia Siwiec już od 10 stycznia jest w ciągłej podróży. Celebrytka razem z mężem Mariuszem Raduszewskim i córeczką Mią przez długi czas wypoczywała i pracowała w Meksyku. Następnie przeniosła się do Ameryki Północnej, ponieważ przez chorobę 2,5-latki rodzina nie mogła wrócić do Polski. Obecnie modelka przebywa w Miami, jednak nie korzysta w pełni z urlopu, poddając się dobrowolnej izolacji.

Więcej o: