Ben Affleck używa aplikacji randkowej dla elit. To "Tinder dla celebrytów". Są już pierwsze efekty

Ben Affleck po rozstaniu z Jennifer Garner spotyka się z wieloma kobietami. Jak je poznaje? Dzięki elitarnej aplikacji randkowej dla celebrytów.

W 2015 roku Ben Affleck rozstał się z Jennifer Garner, z którą uchodzili za jedną z najbardziej udanych par w Hollywood. Aktorzy byli ze sobą ponad 10 lat i doczekali się trójki pociech. Niestety, alkoholizm Bena Afflecka przyczynił się do rozpadu ich małżeństwa. Po rozstaniu aktor widywany był z wieloma kobietami. Przyłapany został nawet z wdową po Stevie Jobsie, z którą znał się już od wielu lat, jednak ich romans nie potrwał zbyt długo.

Nie tylko Tinder. Miłość można znaleźć także na planie filmowym. Obejrzyjcie filmik i poznajcie aktorskie pary, które zakochały się właśnie w ten sposób!

Zobacz wideo {{description}}

Ben Affleck używa elitarnej aplikacji randkowej

Doskonałym sposobem na znajdywanie nowych sympatii okazała się dla Bena Afflecka aplikacja randkowa. Nie jest to jednak byle jaka apka. Nazywa się "Raya" i jest odpowiednikiem Tindera. Nie każdy jednak może się do niej zarejestrować. Przeznaczona jest bowiem tylko dla elit i celebrytów. Administracja aplikacji weryfikuje zgłoszenia i tylko kilka procent zgłoszeń spotyka się z pozytywnym rozpatrzeniem. Krótko mówiąc, to taki "Tinder dla wyższych sfer". 

Fakt, że Ben Affleck używa tej aplikacji randkowej, wyjawiła w rozmowie z z "US Weekly" amerykańska biznesmenka i osobowość telewizyjna Patti Stranger:

Jest na Raya. Widziałam go tam milion razy – wyjawiła.

Patti Smith twierdzi, że Ben Affleck jest stałym bywalcem na "Raya", a to właśnie za pomocą tej aplikacji Amy Schumer miała znaleźć miłość i poznać swojego chłopaka. Może więc i Benowi Affleckowi się poszczęści i odnajdzie kobietę, z którą spędzi resztę swojego życia?

A Wy korzystacie z aplikacji randkowych? Chcielibyście tam spotkać Bena Afflecka?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.