Ben Affleck przyłapany na randce z nową sympatią. To wdowa po Stevie Jobsie. Znają się od lat

Wiele wskazuje na to, że w życiu Bena Afflecka pojawiła się nowa kobieta. O jej nieżyjącym już mężu słyszał cały świat.

Ben Affleck i Jennifer Garner do niedawna uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w Hollywood. Niestety, w 2017 roku ich małżeństwo przeszło do historii. Nieoficjalnie mówi się o tym, że przyczyną rozwodu miała być niewierność aktora oraz jego uzależnienie od alkoholu.

Ben Affleck znów zakochany?

Od rozwodu Afflecka i Garner minęły już dwa lata. Byli małżonkowie pozostali w dobrych relacjach ze względu na dzieci, które wspólnie wychowują. Nie ma jednak szans na powrót do siebie, ponieważ oboje zaczęli już randkować.

Do niedawna aktor był widywany u boku Lindsay Shookus, amerykańskiej prezenterki telewizyjnej. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Affleck nie może jednak narzekać na nudne życie uczuciowe. Czujni paparazzi przyłapali go ostatnio na kolacji z Laurene Powell-Jobs, wdową po Stevie Jobsie.

Zakochani (?) spędzili wieczór we włoskiej restauracji. Rozmowa musiała się kleić, bo siedzieli przy stole aż trzy godziny. Po kolacji rozeszli się jednak w swoje strony. Co ciekawe, ta dwójka zna się od lat. Czyżby z przyjaźni narodziło coś więcej?

Przypomnijmy, że Steve Jobs był prezesem i przewodniczącym rady nadzorczej firmy Apple Inc.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo

Więcej o: