Jennifer Garner spacerowała z córką po ulicach Los Angeles. Violet to kopia mamy. Bez wątpienia ma szanse powtórzyć sukces rodziców

Jennifer Garner niedawno została sfotografowana podczas spaceru z córką. 14-letnia Violet coraz bardziej przypomina swoją mamę.

Ben Affleck i Jennifer Garner są dowodem na to, że pomimo rozwodu można zachować przyjacielskie relacje. W zeszłym roku definitywnie się rozwiedli, jednak zawsze mogą na siebie liczyć. To aktorka pomagała byłemu mężowi, gdy miał problemy z alkoholem i zawiozła go do kliniki.

Córka Natalii Siwiec przekomarza się z tatą. Mia to prawdziwy słodziak!

Zobacz wideo

Jennifer Garner i Ben Afflec - dzieci

Nie mają też problemów w porozumieniu się w kwestii opieki nad dziećmi. Są rodzicami trójki dzieci. W 2005 roku na świecie pojawiła się Violet, cztery lata później urodziła się Seraphina, a w 2012 roku aktorzy doczekali się syna Samuela.

Niedawno paparazzi spotkali Garner w Los Angeles, gdy ta wracała z najstarszą córką z zakupów. Obie były ubrane bardzo na luzie. Aktorka miała na sobie ciemną bluzę i czerwone szorty, a 14-latka białą koszulkę z krótkim rękawem oraz dżinsowe spodenki. Nie da się nie zauważyć, że nastolatka coraz bardziej przypomina sławną mamę.

Myślicie, że ma szanse zrobić karierę w show-biznesie?

Ben Affleck i Jennifer Garner - małżeństwo

Ben Affleck i Jennifer Garner byli małżeństwem przez 12 lat. W 2017 roku oboje zdecydowali się złożyć papiery rozwodowe. Udało się im uniknąć batalii w sądzie, a nawet zrezygnowali z pomocy prawników. Po czasie aktor chyba zrozumiał, że najwyższy czas zmienić swoje życie i postanowił udać się na odwyk.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.