"Ameryka Express" i kolejna afera. Przyjaciółka Musiałowskiego oskarża Chajzera o kłamstwo. "Nie godzę się na oszczerstwa"

"Ameryka Express". Anna Małysa oskarża Filipa Chajzera o kłamstwo. Na swoim Instastory zaapelowała do dziennikarza i widzów.

W "Ameryce Express" rodzi się konflikt za konfliktem. Wydawać by się mogło, że po aferze z duetem Fit Lovers nic już nas nie zaskoczy. Tymczasem na wierzch wyszła kolejna awantura.

Anna Małysa skrytykowała Filipa Chajzera

W minionym odcinku "Ameryki Express" zadaniem uczestników było dostarczyć na metę jak najwięcej bananów. Filip Chajzer poradził Maciejowi Musiałowskiemu i jego przyjaciółce Anny Małysie, aby zawiesili banany na bambusowym drągu. Tak też zrobili.

Później Anna i Maciej złapali transport. Udało im się to szybciej niż Chajzerom. Kiedy aktor i przyjaciółka mijali Filipa i Zygmunta na trasie, nie pomogli im.

Ta sytuacja bardzo oburzyła Filipa, o czym poinformował podczas "Domówki", w trakcie której uczestnicy wspólnie oglądają i komentują odcinki programu. 

Dzięki, dzięki stary - zaczął.

Maciej Musiałowski wyjaśnił w trakcie odcinka, że takie są zasady gry. Chajzer nie czuł się jednak przekonany.

Co?! Przepraszam bardzo, czy ja to widziałem, czy mi się to wydaje?

Do rozmowy włączył się Jakub Urbański, przyjaciel Tomasza Karolaka.

No bez przesady. Nie, nie, no oni chcieli wygrać. Ja myślałem, że to kierowca coś protestował, ale to była ich decyzja - mówił.
Wy pomogliście im, dając im pomysł na drąga, a później jakby... karma nie wróciła - dodał Mateusz Janusz z Fit Lovers.

Wszystko wskazuje na to, że odcinek "Domówki" oglądała nieobecna Anna Małysa. Koleżanka Musiałowskiego oburzyła się komentarzami Chajzera i postanowiła mu odpowiedzieć. I to w dość mocny sposób.

Zdaję sobie sprawę, że moje zasięgi nie są duże, ale jeśli zobaczy to choć jedna osoba i pozna prawdę, to i tak będzie to wielki sukces. I nie rozumiem, dlaczego Filip Chajzer kłamie i twierdzi, że zachowaliśmy się źle, skoro otworzyliśmy okna, gdy jechaliśmy i krzyczeliśmy, że przepraszamy, ale produkcja wymyśliła zasadę, że nie możemy nikogo zabierać (oczywiście zostało to wycięte). Po wyścigu podeszliśmy znów do nich i im to powiedzieliśmy ponownie - tłumaczyła.

To jednak nie wszystko.

Nie godzę się na kłamstwa i oszczerstwa w naszą stronę. Tym bardziej, że nikt tego nie pokazał, jak na lodowiec do Baltazara (3 odcinek) wzięliśmy Chajzerów i Steczkowskich. Telewizja jest telewizją i widzę, że jesteśmy montowani na bezwzględną parę, na co nie mam już żadnego wpływu - dodała.

Ciekawe, jak to skomentuje Filip...

Anna Małysa ostro o Filipie ChajzerzeAnna Małysa ostro o Filipie Chajzerze fot.instagram/ankasmietanka


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.