Joanna Kulig została twarzą Reserved! "Reklama majstersztyk". Nie sposób się z tym nie zgodzić. To małe dzieło sztuki

Joanna Kulig i Jeanne Damas to twarze najnowszej kampanii polskiej marki - Reserved. W sieci nie brakuje "ochów i achów". Nic dziwnego, to naprawdę doskonała realizacja.

Polska marka Reserved po raz kolejny sięgnęło po gwiazdy wielkiego formatu. W poprzednich kampaniach marki mogliśmy zobaczyć m.in. Cindy Crawford, Kate Moss, Irinę Shayk czy też Carę Delavingne. Teraz odzieżowa firma postawiła na wielką gwiazdę kina, Joannę Kulig

Najnowsza kampania marki Reserved utrzymana jest w klimacie retro i nawiązuje do filmu "Zimna wojna", w którym aktorka zagrała pierwszoplanową rolę. W klipie towarzyszy jej Jeanne Damas, jedna z najbardziej rozpoznawalnych francuskich influencerek.

 

Kampania ta została doskonale przyjęta na polskim rynku. Pod oficjalnym filmem na YT nie znaleźliśmy ani jednego negatywnego komentarza. 

Joanna Kulig zjawiskowa jak zawsze. Jeanne Damas nie znałam wcześniej, ale jest równie urzekająca - czytamy.
Brawo Reserved! Oglądam już trzeci raz i już wiem, że ta piosenka będzie mi dzisiaj chodzić po głowie. Jestem dumny z tego, że polska firma tak się rozwija i odnosi sukcesy! Mam nadzieję, że wkrótce otworzycie kilka sklepów w Hiszpanii. 
Reklama z Cindy była świetna, ale ta to majstersztyk. Brawo Reserved!

Musimy przyznać, że my także jesteśmy pod wrażeniem realizacji kampanii. A wy co o niej sądzicie?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.