Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już po ślubie. Goście chętnie chwalą się zdjęciami z góralskiego wesela

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Zaproszone gwiazdy zaczęły chwalić się zdjęciami z uroczystości. Było pięknie!

Paulina Krupińska oznajmiła wczoraj na Instagramie, że wyszła za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para od długiego czasu spotykała się z pytaniem: kiedy ślub? Teraz mają to za sobą.

ZOBACZ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem. Mamy zdjęcia z ich ślubu. Nie ukrywali wzruszenia

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub

Choć na ślub czekało wiele osób, to udało się to do ostatniej chwili utrzymać ceremonię w tajemnicy. Dopiero po fakcie modelka pochwaliła się zdjęciem z mężem. Również zaproszone gwiazdy chętnie podzieliły się w sieci zdjęciami.

Kto miał okazję bawić się na góralskim weselu? Pojawiła się Rozalia Mancewicz, Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, Marcelina Zawadzka, a także  Stanisław Karpiel-Bułecka

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na oryginalny ubiór. Założyła góralski strój! Paulina Krupińska, którą najpierw widzieliśmy również w góralskim stroju, później przebrała się w klasyczną suknię ślubną. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. ZDJĘCIA Z WESELA<<

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska spotykają się od 2014 roku. O tym, że są razem, dowiedzieliśmy się dzięki Rozalii Mancewicz, która wrzuciła ich wspólne zdjęcie ze swojego ślubu, na którym się pojawili. Mają dwoje dzieci: 3-letnią Antoninę i rocznego syna, Jędrka.

MT

Więcej o: