Kayah i Karpiel-Bułecka najpierw byli parą, a teraz zostali... sąsiadami! "Sytuacja bywa dość niezręczna"

Kayah i Karpiel-Bułecka zostali sąsiadami. Sytuacja jest o tyle niezręczna, że wcześniej wokalistka i piosenkarz byli parą.

W 2002 roku Kayah ogłosiła separację z Rinke Rooyensem, ale do rozwodu doszło dopiero w 2010 roku. Jeszcze w trakcie separacji pojawiły się doniesienia, że Kayah spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ich związek przetrwał 4 lata. Ponoć muzyk chciał założyć rodzinę, ale piosenkarka wówczas nawet nie miała w planach rozwodu.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali sąsiadami

Jak podaje "Na żywo", tuż po rozstaniu z piosenkarzem Kayah unikała spędzania czasu w swoim podhalańskim domu, który wybudowała podczas związku z Karpielem. Teraz jednak ponownie tam zamieszkała.

Gwiazda zakochała się w przystojnym prawniku z dwójką dzieci i postanowiła odkurzyć stare kąty w Kościelisku. Wraz z ukochanym i jego córkami wędrują po górach i... wpadają na lidera Zakopower z partnerką Pauliną Krupińską - informuje dwutygodnik.

Ponoć wpadają na siebie nie tylko w trakcie górskich wycieczek. Często też mijają się w restauracjach w Zakopanem.

Sytuacja bywa dość niezręczna. Szanują się i tolerują wzajemnie, choćby z tego powodu, że Zakopower wciąż wydaje swoje płyty w wytwórni muzycznej Kayax, należącej do Kai, jednak trudno tu mówić o przyjaźni z ich partnerami - dodaje informator gazety.

Myślicie, że Krupińska może mieć powody do zazdrości?

MT

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.